Maminka.czŠkolák

Tip na nedělní dílničky v Kladně - tentokrát pod názvem Jarní tvoření

V neděli 4. března od 14.30 hodin se v nákupním centru OAZA Kladno uskuteční další oblíbené dílničky pro děti - tentokrát pod názvem Jarní tvoření. Děti si budou moci vyzkoušet, jak vyrobit sladké šperky, dekorativní předměty, obrázky do oken a jak různými technikami ozdobit papírové talíře. Workshop vznikl ve spolupráci se střediskem volného času, vzdělávání a služeb Labyrint.
2. 3. 2012
Tip na nedělní dílničky v Kladně - tentokrát pod názvem Jarní tvoření

Jako každou první neděli v měsíci je i na tu první březnovou připraven workshop pro děti ve formě 4 různě zaměřených dílniček. V jedné z nich budu děti vyrábět sladké šperky např. z cukrovinek, sušeného ovoce a oříšků. V jiné zase mohou vyrábět a zdobit papírové talíře za použití různých technik, např. malbou, koláží, tvořením figurek z talířů a dalšími. V další dílně se budou tvořit okenní obrázky s rámečkem z hedvábného papíru, na který si děti namalují cokoliv s jarní tématikou. V poslední dílně se budou vyrábět dekorativní předměty, jako jsou figurky z kolíčků a vatových kuliček, různé ozdoby a další dekorace.

„Dílničky mají velký úspěch nejen u samotných dětí, které to baví, ale i u rodičů. Ti si mohou v klidu zařídit vše, co potřebují a přitom vědí, že jejich děti nezahálejí a ještě si užijí legraci. Co si děti vyrobí, to si samozřejmě mohou odnést domů na památku. V tradici dílniček chceme i nadále pokračovat a nabízet dětem zajímavá témata,“ uvedl ředitel centra Viktor Honke.

Témata: Děti, Předškolák, Školák, Kam s dětmi, Hry pro děti, Tvoření, Tip


Mohlo by vás zajímat
Syndrom hnízdění: Neodbytná touha uklízet před porodem
Natočila srdceryvný vzkaz novorozenému synovi. Pak chlapečka dala k adopci
Manželské etudy po 35 letech. Co za tu dobu potkalo Mirku a Antonína?
Afektivní křeč: Dítě křičí, modrá, omdlévá. Víte, jak reagovat?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu