Maminka.czTestovací klub

Tip na svěží a chutnou svačinku pro děti

Prezentace klienta
30. 7. 2019
Tip na svěží a chutnou svačinku pro děti
Pokaždé, když připravuji dětem svačinu, sáhnu po kapsičkách Hello. Patří mezí mé „stálice“, a tak jsem uvítala možnost vyzkoušet absolutní novinku s ovocným želé. A děti si ji okamžitě zamilovaly. Hlavně mladší Míša, pro kterého je konzistence hodně příjemná.

Chuť ovoce je originální, pyré je bez umělých dochucovadel a doma vydrží pokaždé jen pár dní, ačkoli kupuji ve velkém. Super je šikovné balení, kdy nemusíte řešit lžičku, pobryndané tričko a upatlanou pusu. Kapsičky používám také jako občerstvení na výlety.

CO JE NOVÉHO:

Hello Fruit Jelly je ovocný gel, určen především pro děti jako rychlá svačinka, dezert po hlavním jídle nebo zdravé mlsání a osvěžení. Můžete vyzkoušet tři výborné varianty: citron, jahoda nebo malina. Sladká odměna doma i na cesty se spoustou zábavy obsahuje 50% jablečné šťávy a ovocné cukry pro rychlé doplnění energie. Má snížený obsah sacharidů, takže je to zdravější alternativa bonbonů a čokolády, která navíc výborně zasytí. Výrobek neobsahuje lepek, sůl ani konzervační látky a prodává se v moderním praktickém balení ve formě kapsičky o objemu 100 g. Doporučuje se podávat chlazený.

Super konzistence!

Kapsičky Hello jsem měla vždycky ráda, protože mi přišly poctivé, s vysokým podílem ovoce. Novinku Fruit Jelly, tedy přesnídávky, které mají gelovou konzistenci, jsme si doma všichni oblíbili okamžitě. Jsou vyrobené z jablečné štávy a vyzkoušela jsem již všechny příchutě. Jasným favoritem se stala citronová, zejména kvůli neuvěřitelně osvěžující chuti. Jako benefit navíc vidím v tom, že kapsičky neobsahují lepek a mají snížený obsah cukru.  

Klepněte pro větší obrázek

Svěží a lehké!

Děkujeme redakci časopisu Maminka za možnost ochutnat a vyzkoušet nové ovocné kapsičky Hello Fruit Jelly. Přiznávám, že je od té doby používám velmi často, a to zejména na výletech, při delších cestách na dovolenou nebo na koupališti. Hodí se výborně jako rychlá a vydatná svačinka, která navíc úžasně chutná. Ochutnaly jsme prozatím dvě ze tří příchutí, u dcerky vyhrává citronová. Překvapilo mě lehké želatinové složení, které je v horkém létě příjemnou změnou  

Šikovné balení!

Kapsičky Hello máme rádi. Velmi často vyrážíme na cesty a tahle svačinka nám nikdy nechybí. Z novinky jsme nadšeni oba. Super je velikost, syn si ji zvládá držet sám. Někdy se ovšem stane, že kapsičku více zmáčkne a obsah má na sobě. S Fruit Jelly se mu to ale ještě nepřihodilo, právě díky gelové konzistenci. Nejvíc Péťovi chutná příchuť jahoda  

Rychle zažene hlad!

Moje dcera si společně se svou sestřenicí, mojí neteří, společně s nadšením pochutnaly na nových kapsičkách Hello Fruit Jelly, které jsem jim nabídla jako lehkou svačinku, ideální pro letní dny. Rády jsme všechny společně otestovaly tuto osvěžující novinku a byly jsme nadšené. V horkém dni přijde vhod a rychle zažene hlad nebo chuť na sladké. Nejvíc nám zachutnala malinová, ale je to o preferenci a náladě každého. Praktické balení se hodí na cesty a výlety s rodinou a v našem batohu určit nebude nikdy chybět. A abych nezapomněla, je fajn nechat ji před konzumací dobře vychladit v lednici.

Maminka Roku 2019
Témata: Testovací klub

Mohlo by vás zajímat
Matky jsou jak elitní vojáci ve výcviku, píše Marie Doležalová
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Své děti miluju, ale cizí mi vadí o to víc. Jsem divná?
Těhotenství je zásah do sebevědomí, říká tenistka Andrea Sestini Hlaváčková
Úzkostné stavy se mohou projevovat různě. A co když je má celá rodina?
Mají to těžší ženy, nebo muži? Marie Doležalová má jasno!
Narodila se bez rukou. Lékaři byli pro potrat, rodiče ho odmítli
Nechci být otrokem dětí. Dva potomci stačí, říká Agáta Prachařová
Záhada jménem syndrom ruka-noha-ústa. Pozor na záměnu

Horoskopy

Štír Pomalu vcházíte do druhé poloviny měsíce a už je vidět i maličké vyčerpání. Na pracovním poli jste sice…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Agáta, Agata, Elsa

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu