Maminka.czTestovací klub

Tip na svěží a chutnou svačinku pro děti

Reklama
30. 7. 2019
Tip na svěží a chutnou svačinku pro děti
Pokaždé, když připravuji dětem svačinu, sáhnu po kapsičkách Hello. Patří mezí mé „stálice“, a tak jsem uvítala možnost vyzkoušet absolutní novinku s ovocným želé. A děti si ji okamžitě zamilovaly. Hlavně mladší Míša, pro kterého je konzistence hodně příjemná.

Chuť ovoce je originální, pyré je bez umělých dochucovadel a doma vydrží pokaždé jen pár dní, ačkoli kupuji ve velkém. Super je šikovné balení, kdy nemusíte řešit lžičku, pobryndané tričko a upatlanou pusu. Kapsičky používám také jako občerstvení na výlety.

CO JE NOVÉHO:

Hello Fruit Jelly je ovocný gel, určen především pro děti jako rychlá svačinka, dezert po hlavním jídle nebo zdravé mlsání a osvěžení. Můžete vyzkoušet tři výborné varianty: citron, jahoda nebo malina. Sladká odměna doma i na cesty se spoustou zábavy obsahuje 50% jablečné šťávy a ovocné cukry pro rychlé doplnění energie. Má snížený obsah sacharidů, takže je to zdravější alternativa bonbonů a čokolády, která navíc výborně zasytí. Výrobek neobsahuje lepek, sůl ani konzervační látky a prodává se v moderním praktickém balení ve formě kapsičky o objemu 100 g. Doporučuje se podávat chlazený.

Super konzistence!

Kapsičky Hello jsem měla vždycky ráda, protože mi přišly poctivé, s vysokým podílem ovoce. Novinku Fruit Jelly, tedy přesnídávky, které mají gelovou konzistenci, jsme si doma všichni oblíbili okamžitě. Jsou vyrobené z jablečné štávy a vyzkoušela jsem již všechny příchutě. Jasným favoritem se stala citronová, zejména kvůli neuvěřitelně osvěžující chuti. Jako benefit navíc vidím v tom, že kapsičky neobsahují lepek a mají snížený obsah cukru.  

Klepněte pro větší obrázek

Svěží a lehké!

Děkujeme redakci časopisu Maminka za možnost ochutnat a vyzkoušet nové ovocné kapsičky Hello Fruit Jelly. Přiznávám, že je od té doby používám velmi často, a to zejména na výletech, při delších cestách na dovolenou nebo na koupališti. Hodí se výborně jako rychlá a vydatná svačinka, která navíc úžasně chutná. Ochutnaly jsme prozatím dvě ze tří příchutí, u dcerky vyhrává citronová. Překvapilo mě lehké želatinové složení, které je v horkém létě příjemnou změnou  

Šikovné balení!

Kapsičky Hello máme rádi. Velmi často vyrážíme na cesty a tahle svačinka nám nikdy nechybí. Z novinky jsme nadšeni oba. Super je velikost, syn si ji zvládá držet sám. Někdy se ovšem stane, že kapsičku více zmáčkne a obsah má na sobě. S Fruit Jelly se mu to ale ještě nepřihodilo, právě díky gelové konzistenci. Nejvíc Péťovi chutná příchuť jahoda  

Rychle zažene hlad!

Moje dcera si společně se svou sestřenicí, mojí neteří, společně s nadšením pochutnaly na nových kapsičkách Hello Fruit Jelly, které jsem jim nabídla jako lehkou svačinku, ideální pro letní dny. Rády jsme všechny společně otestovaly tuto osvěžující novinku a byly jsme nadšené. V horkém dni přijde vhod a rychle zažene hlad nebo chuť na sladké. Nejvíc nám zachutnala malinová, ale je to o preferenci a náladě každého. Praktické balení se hodí na cesty a výlety s rodinou a v našem batohu určit nebude nikdy chybět. A abych nezapomněla, je fajn nechat ji před konzumací dobře vychladit v lednici.

Předplatné Matka
Témata: Testovací klub

Mohlo by vás zajímat
Kojila na špinavé podlaze vlaku. Nikdo z cestujících ji nepustil sednout
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Dcery Karla Gotta: Která zdědila tátův talent? A která se mu nejvíc podobá?
Co pořád vařit dětem? Kuře na paprice zbožňují, zkuste náš recept
Přehledně: Kolik hodin spánku potřebuje dítě pro zdravý vývoj
Rouška bez šití: Jednoduchý návod! Stačí kus látky a gumičky
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!
Meghan vyrazila se synem Archiem na procházku. Ale co to nosítko?
Milují vaše děti trdelník? Upečte jim ho doma za zlomek ceny

Horoskopy

Štír Ihned po probuzení zjistíte, že máte před sebou báječný den. Potvrdí se vám to také v práci, kde…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Hugo, Harald

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné