Maminka.czVánoce

Tip na vánoční dárek pro děti: Kouzelný svět Sylvanian Families

Reklama
11. 11. 2019
Vy ještě neznáte Sylvanian Families? Velká chyba! Tyto roztomilé zvířecí postavičky z Japonska si oblíbily děti po celém světě. Umožňují jim vytvářet si vlastní příběhy a učí je dozvědět se více o rodinných vztazích. A protože i pohádkové hračky musí někde bydlet, máme tu hned několik variací domečků pro tuto povedenou rodinku.

Základní patrový domeček

Je ideální volbou pro ty, kteří s rodinami Sylvanian Families teprve začínají! Tato sada vše v jednom obsahuje dvoupodlažní dům, figurku (čokoládový králíček holčička) a nábytek. Základní patrový domeček má oddělitelnou horní podlahu, kterou lze umístit vedle přízemí, a vytvořit tak širší prostor, s nímž si lze jednodušeji hrát. Schody jsou jako samostatná jednotka a lze je umístit na libovolné místo. Okna jsou vybavena okenicemi, které lze během hry otevřít a zavřít.

Městský dům se světly

Pokud se vám králičí rodinka rozrostla, potřebuje pořádný patrový dům. Všechny pokoje jsou vybaveny třemi světly, z nichž každé může být zapnuté a vypnuté. Dům může být otevřen pro hraní 90 stupňů, 180 stupňů i jakýkoli jiný úhel mezi nimi. Uzavření domu vytváří vzhled nádherného domova, bez ohledu na to, z jakého úhlu se na něj podíváte, a světlo se rozlévá skrz okna. Pokud spojíte dům se základním patrovým domečkem, vytvoříte velký, třípatrový dům. Postavičky a nábytek se prodává zvlášť.

Domeček na stromě

Každá správná rodinka musí mít svůj domeček na stromě. Tento super domek nabízí nespočet variant a  je kompatibilní se srubem! Sada obsahuje strom s domečkem, klouzačku, žebřík a košík se zátěží na vyzvednutí svačinky až do koruny stromů!

Maják

Je vlastně takový víkendový zámeček, kam vyráží králičí rodinka za odpočinkem. Maják stojí v přímořské oblasti, a když se světlo z majáku rozsvítí, rozzáří se i hvězdy na stropě pokojíčku. Díky 3 vzorům hvězdné oblohy lze měnit motivy noční oblohy a obrázky se odráží na stropě dětského pokojíčku. Sada obsahuje žebřík, zábradlí a krásný designový nábytek. Dědeček z rodiny čokoládových králíčků přestavěl tento maják tak, aby tady všichni z rodiny mohli trávit svůj volný čas. V přízemí majáku je podlaha navržena na základě mořských motivů a podlaha v patře zase jako hvězdná. Nechybí pohovka ve tvaru mušle, konferenční stolek ve tvaru velryby, stupínky u schodiště ve tvaru mušlí, houpací postel ve tvaru lodičky s lany na zavěšení – usínání při houpání je jako houpání se na vlnkách.

Velký obchodní dům

I králičí rodinka ráda nakupuje. Velký obchodní dům je nádherná městská budova s ozdobnými reliéfy a rytinami. Souprava je vybavena dvoupodlažní budovou obchodního domu a vstupní věží. Hlavní budova má ruční výtah, který dokáže vyvézt figurky do horního patra. Chcete si vytvořit dokonalé městečko? Připojte k obchodnímu domu Delikátní restauraci, Návrhářské Studio nebo oblíbenou Zmrzlinárnu.

Témata: Vánoce

Mohlo by vás zajímat
Vše, co vás zajímá o hlenové zátce. Jak vypadá, jak dlouho odchází před porodem
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Módní ikoně Harper Beckham je devět. Chodí na nehty, hraje fotbal, rodiče ji líbají na rty
Jana Bernášková: Špatně jsme odhadli syna, komunitní škola nebyla pro něj
Matka rodila na zahradě, kde si hrály děti. Porod natočila a zveřejnila
Kristýna Boková je těhotná. Čeká svoje třetí dítě, prozradila pohlaví?
Bez plenek, bez hraček a bez pravidel! 15 slavných matek se zvláštními výchovnými metodami
Monika Bagárová porodila. Holčička má netradiční jméno po babičce
Narodí se holka, nebo kluk? Kdy se pozná pohlaví dítěte?

Horoskopy

Střelec Připravte se na povedené úterý. Zaperlíte zejména po pracovní stránce. Nikdo se nebude divit, když vám…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zuzana, Susana, Filomén

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné