Maminka.czCestování

Tipy na pěší výlety s dětmi: Vyzkoušeli jsme místa, kde je to bude bavit

wall 25.  6.  2020
Milujete pěší výlety, ale kvůli malým dětem jste se jich vzdali? Nebo s nimi konečně hodláte jako rodina začít? Pak jste tu správně! Máme pro vás pár tipů, kde jsme osobně s našimi dětmi byli a víme, že se jim tam líbilo. Nebojte se a vyrazte taky.
 

Klidně začněte někde kousek od města či vesnice, kde žijete, i výlet na čtyři, pět kilometrů může být pro začátek zážitek. Až se osmělíte, vyrazte dál. A proč vlastně? Protože chůze je zdravá, možná nejzdravější ze všech druhů pohybů.

Tip redakce: Objednejte si náš speciál Cestujeme s dětmi po Česku

Díky výletům budete navíc trávit jako rodina čas pohromadě a jsou to právě společné zážitky, které stmelují vztahy. A to chcete. A teď pár konkrétních tipů na místa, kam stojí za to vyrazit a kde by nemusely být davy.

Klepněte pro větší obrázek

Témata: Rodina, Cestování, Cestujeme, Výlety, Léto s tebou, Vyzkoušeli jsme, Česká republika, Hanička, Les, Jezero, Soláň, Krkonoše, Petrov, Hora, Pár tipů, Výlet, Sázava, Horal, Naučná stezka, Křivoklát, Pevnost, Přívoz, Děti, Beskydy, Brdy
Mohlo by vás zajímat
Podcast Kristýna Dolejšová: Holky i kluky hodně moc ovlivňuje Instagram. Co mohou dělat rodiče?
redakce
Sociální sítě
Bitcoin Salvador Stýblo podráždil českou veřejnost. Jaká další netradiční jména mají děti celebrit?
Formánková Simona
Slavní rodiče
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu