Maminka.czSlavné maminky

To je ale překvapení: Diana Kobzanová a Michael Frolík mají třetí dítě!

Vanda Stöckbauerová 11.  3.  2023
Jsou slavní, úspěšní a své soukromí si bedlivě střeží. Těhotenství i porod se manželům podařilo i tentokrát utajit. Diana Kobzanová se před třemi lety stáhla z veřejného života i sociálních sítí, kde byla dříve velice aktivní. Radostná novinka ale přece jen unikla do médií.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Modelka, moderátorka a Miss roku 2001 Diana Kobzanová (40 let) nedávno porodila třetí dítě. A je to opět holčička! S partnerem hokejistou Michaelem Frolíkem už má dvě dcery, a to osmiletou Elu a čtyřletou Lily. S informací jako první přišel web Expres.cz. Dlouhonohá blondýnka se v posledních letech soustředila především na svou rodinu a nebylo o ní moc slyšet. Poslední příspěvek z jejího Instagramu je z ledna 2020. Zda na sociálních sítích ještě někdy ukáže fotky své krásné rodiny, můžeme jen hádat.

VIDEO: Roztomilost největší: Dcera Kobzanové s tatínkem Frolíkem zpívala písničku v angličtině

Michael Frolík je na Instagramu přece jen sdílnější. Takhle se v prosinci loňského roku pochlubil nejstarší dcerou, která slavila 8. narozeniny.

Trojlístek Ela, Lily, Nelly

A jak se třetí holčička jmenuje? Podle zdroje z pořadu Showtime dostala jméno Nelly. Je vidět, že si rodiče potrpí na podobně znějící jednoduchá jména. Proč ne? Vždyť v jednoduchosti je krása!

Mrkněte, jak Lily oslavila své čtvrté narozeniny. 

Stěhování a každý porod v jiné zemi

Zatímco prvorozená Ela přišla na svět v Kanadě, kde Michael Frolík hrál hokej za tým Montreal Canadiens, druhorozená Lily se narodila ve slunné Floridě. „V Kanadě se čeká hrozně dlouho na rodný list a pas poté, co se dítě narodí. Museli bychom se zdržet v Kanadě delší dobu a nemohli bychom utéct ze závějí sněhu,“ vysvětlila tehdy fanouškům Diana Kobzanová.

V roce 2021 se modelka a její o pět let mladší manžel rozhodli opustit Kanadu a vrátit se zpět do Evropy. Rodina strávila rok ve Švýcarsku a od loňského roku opět žijí v České republice. V červenci 2022 podepsal hokejista kontrakt s klubem Bílí tygři Liberec.

Rodičům moc gratulujeme!

Témata: Porod, Slavné maminky, Instagram, Rodina, Sociální sítě, modelka, Miss, Moderátorka, hokejista, Kanada, Lít, Florida, Montreal Canadiens, Evropa, Nella, ShowTime, Česká republika, Instragramu, Švýcarsko, Michael Frolík, Manžel, Diana Kobzanová
Mohlo by vás zajímat