Maminka.czSlavné maminky

To je ale vánoční překvapení: Lucie Plekanec Šafářová čeká druhé miminko!

Tereza Víchová 24.  12.  2021
Není to tak dávno, co jsme Lucku fotili na obálku aktuálního lednového čísla časopisu Maminka. A na Štědrý den se s fanoušky podělila o sladkou novinku: pod srdcem nosí druhé miminko.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Dvouletá Leontýnka se tak dočká bratříčka nebo sestřičky. Když jsme se s Luckou viděli v listopadu, o sladké tajemství se ještě nepodělila. A v krásných smetanových šatech žádné bříško vidět nebylo! 

"Přáli byste si ještě další dítě, nebo vám jedna malá rošťanda a střídavě dva kluci už doma stačí?", ptala se Lucky redaktorka Míša. Odpověď možná leccos naznačila! "Je to fajn, ale tři děti jsou tři děti. I když Matyáškovi (jeden ze synů Lucčina manžela hokejisty Tomáše Plekance - pozn. red.) je už deset, takže je rozumný. Občas je to náročné, ale zároveň bychom klidně ještě jedno dítě do rodiny přivítali. Uvidíme!"

Uplynul měsíc a krásné tajemství je venku:

"Krásné Vánoce a svátky vám všem! Ať jsou klidné, plné lásky a splněných přání! My máme jeden malý dáreček na cestě a moc se na něj všichni v příštím roce těšíme!," napsala Lucka na svém Instagramu a gratulace se jen hrnou.

 

Nutno říct, že mateřství zvládá s takovým přehledem, že si ani nic jiného než další miminko představit neumíme. Ve videu nám svěřila, jak s malou Leontýnkou tráví dny, jak zvládají sportovat i cestovat po různých místech Evropy. Podívejte se a kupte si lednovou Maminku, kde s Luckou najdete velký rozhovor!

Témata: Těhotenství, Časopis Maminka, Slavné maminky, Miminko, Instagram, překvapení, Evropa, Lucky, Vánoční překvapení, Obálka, Lucie Plekanec Šafářová, Míša, Lednové číslo, Maminka, Matyáškovi, Šafářová, Časopis, Leontýnka, Luci, Tomáš Plekanec, Štědrý den