Maminka.czSlavné maminky

To je ale vánoční překvapení: Lucie Plekanec Šafářová čeká druhé miminko!

Tereza Víchová 24.  12.  2021
Není to tak dávno, co jsme Lucku fotili na obálku aktuálního lednového čísla časopisu Maminka. A na Štědrý den se s fanoušky podělila o sladkou novinku: pod srdcem nosí druhé miminko.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Dvouletá Leontýnka se tak dočká bratříčka nebo sestřičky. Když jsme se s Luckou viděli v listopadu, o sladké tajemství se ještě nepodělila. A v krásných smetanových šatech žádné bříško vidět nebylo! 

"Přáli byste si ještě další dítě, nebo vám jedna malá rošťanda a střídavě dva kluci už doma stačí?", ptala se Lucky redaktorka Míša. Odpověď možná leccos naznačila! "Je to fajn, ale tři děti jsou tři děti. I když Matyáškovi (jeden ze synů Lucčina manžela hokejisty Tomáše Plekance - pozn. red.) je už deset, takže je rozumný. Občas je to náročné, ale zároveň bychom klidně ještě jedno dítě do rodiny přivítali. Uvidíme!"

Uplynul měsíc a krásné tajemství je venku:

"Krásné Vánoce a svátky vám všem! Ať jsou klidné, plné lásky a splněných přání! My máme jeden malý dáreček na cestě a moc se na něj všichni v příštím roce těšíme!," napsala Lucka na svém Instagramu a gratulace se jen hrnou.

 

Nutno říct, že mateřství zvládá s takovým přehledem, že si ani nic jiného než další miminko představit neumíme. Ve videu nám svěřila, jak s malou Leontýnkou tráví dny, jak zvládají sportovat i cestovat po různých místech Evropy. Podívejte se a kupte si lednovou Maminku, kde s Luckou najdete velký rozhovor!

Témata: Těhotenství, Časopis Maminka, Miminko, Slavné maminky, Instagram, překvapení, Maminka, Matyáškovi, Leontýnka, Časopis, Šafářová, Štědrý den, Evropa, Lednové číslo, Lucie Plekanec Šafářová, Obálka, Lucky, Tomáš Plekanec, Vánoční překvapení, Míša
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Tajemná linea nigra: Co znamená hnědá čára uprostřed těhotenského bříška?
Machová Martinasim
Těhotenství
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod
Herečka Alicia Silverstone a její šokující rodičovství: Spí s jedenáctiletým synem v posteli, když byl malý, předžvýkávala mu jídlo
Mrázková Dita
Slavné maminky
Z nafouklého bříška rakovina: Pětiletého Martínka poslali z nemocnice domů, rodiče se ale nenechali odbýt
Láchová Michaela
Vaše příběhy