Maminka.czInstagram

Pecka! Holčička obléká stejné róby jako Lady Gaga, Rihanna i Meghan

kog 15.  6.  2020
Tuhle tvůrčí dvojici možná už znáte. Šestiletá Stefani a její maminka – výtvarnice Alyi Chaglar – dříve vytvářely módní kreace z květin a ovoce. Teď mají nový projekt. Holčička obléká róby jako známé ženy.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Celý nápad vznikl tak, že Alyi narazila na fotografii Rihanny v modrých šatech od Molly Goddard. Hned ji napadlo, že by podobnou róbu mohla vytvořit pro dceru. Je to k neuvěření, ale použila jen materiál, který měla po ruce. Na Instagramu s módní kreací sklidila velký úspěch, a tak se rozhodla pokračovat.

Nádhera! Kreativní maminka oblékla svou dceru do květin i ovoce

"Každý model zabere zhruba 10 až 30 minut. Nepoužíváme nic víc než plast, papír, fólie a další materiály, které najdeme doma. Pak přichází na řadu sešívačka nebo lepidlo," vysvětluje tahle výtvarnice serveru BoredPanda.com. 

Na Instagramu je najdete pod hashtagem #ahStefani a opravdu je to skvělá podívaná. Vybrané modely najdete i u nás v GALERII. 

Po kom ty holky jsou? Podívejte se na "bláznivé" fotografie maminky a jejích dcer!
Témata: Děti, Mateřská a rodičovská dovolená, Galerie, Péče o dítě a jeho výchova, Instagram, Rihanna, Lady Gaga, Rob, Molly, Jak, Módní kreace, Vybraný model, Kreace, Pecka, Fólie, Meg, Modrý šat, Podívaná, Pec, Známá žena, Róba, Peck, Aly, Nový projekt, Meghan
Mohlo by vás zajímat