Maminka.czGalerie

To nejsou hračky, ale katastrofa! Podívejte se na hororové panenky a další "skvosty", které se nepovedly

Tereza Víchová 9.  7.  2024
Šílené, děsivé, úsměvné, neuvěřitelné. Nad těmihle hračkami se jednoduše musíte pozastavit. Podívejte se do galerie na kousky, které jsou prostě katastrofou a velmi jemně řečeno „se nepovedly”.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Také si občas povzdechnete, že ty děti každá hračka baví chvilku a pak ji stejně zahodí? Miminko se spolehlivé natahuje po klíčích, mobilu nebo plastové láhvi a starší děti „neví co by?” Přitom hraček je takové množství! Jen v USA se jich ročně prodá kolem 3 miliard. To je asi 95 hraček za sekundu! I takovéhle se mezi nimi najdou:

Klepněte pro větší obrázek

Většina hraček je samozřejmě bezpečná, certifikovaná, edukativní a zábavná. A pak jsou tu ty ostatní, u kterých se designéři „vyřádili” a nebo se prostě „mistr tesař” tak nějak utnul. Kdo ví, třeba by občas unuděné děti zabavily? Třeba vousatá panenka nebo nepovedený Harry Potter by aspoň na chvilku stoprocentně zaujali i to nejnáročnější dítě!

VIDEO: Celebrity a jejich hračky z dětství

Server Bright Side shromáždil 24 nejpodivnějších hraček z celého světa. Podívejte se do galerie a pobavte se. Co by na ně řekly vaše děti?

Témata: Děti, Galerie, Hračky pro děti, Harry Potter, USA, horor, Skvost, Designer, Tesař, Chvilka, Hráč, Katastrofa, Hračky, Panenka, Kousek, Hračky na Heureka.cz