Maminka.czSociální sítě

Tohle břicho rozhodně není pravé, vyslechla si nastávající maminka na sociálních sítích. Důkaz odhalila den po porodu

Dita Mrázková 24.  5.  2024
Falešný meloun. Přesně tak nazvali lidé obří těhotenské bříško nastávající mámy, která se odhalila těsně před porodem i den po něm. Až fotografie s novorozenou dcerkou utvrdila všechny pochybovače v tom, že těhotenství nebylo předstírané...

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Když prvorodička Kenzie Akiko Tibbits začala na sociálních sítích pravidelně sdílet fotografie a videa svého těhotenského bříška, rozhodně nečekala, že se její měnící tělo stane terčem takového zájmu. Jak její těhotenství postupovalo, její proporce se staly horkým tématem.

VIDEO: PODCAST MAMINKA: POPORODNÍ KILA. KDY ZAČÍT BEZPEČNĚ HUBNOUT A JAK CVIČIT?

Kenzie, která je osobní fitness trenérkou a specialistkou na zdravou výživu, pózovala před objektivem v plavkách, přiléhavém fitness oblečení a rozhodně se nijak nestyděla. Neměla ani důvod. Naopak povzbuzovala ostatní těhotné ženy, aby se nestyděly ukázat sílu a krásu nastávajícího mateřství právě skrz své (měnící se) tělo.

Kenziino těhotenství upoutalo pozornost především kvůli velkému bříšku. Když ve 39. týdnu těhotenství sdílela video, kde oznamovala, že už brzy přijde její dítě na svět, strhla se lavina nedůvěřivých komentářů.

Klepněte pro větší obrázek

Lidé ji obviňovali, že těhotenství jen předstírá a že její "nepřirozeně obrovské břicho" není pravé a jde o dokonale zamaskovaný meloun! Kenzie se všem pochybovačům jen smála, a aby vyvrátila pochyby, zveřejnila momentku pouhý den po porodu dcerky Bowie

Klepněte pro větší obrázek

Cílem maminčina odvážného kroku bylo ukázat změny, kterými ženské tělo prochází během těhotenství i po něm, a také povzbudit další novopečené maminky, aby své poporodní tělo přijaly s hrdostí a láskou.

Klepněte pro větší obrázek

Kenzie sdílí svůj návrat k tělu před porodem i nadále a zdůrazňuje, jak důležitá je pro matky empatie a podpora nejen v rodině a blízkém okolí, ale i v on-line světě. Vyzývá sledující, aby si dvakrát rozmysleli, než vynesou nějaký soud nebo negativní připomínky. 

Nejdřív dvojčata a teď trojčata! A bříško "před" i "po" tahle máma hrdě ukazuje
Témata: Těhotenství, Porod, Příběhy, Mateřství, Zajímavosti, Sociální sítě, Inspirativní ženy, Emoce, Odvaha, TikTok, Tělo, Kritika, názor, těhotenské bříško, kondice, Maminka, Bříško, Břicho, Meloun, Bowie