Maminka.czMaminka roku 2019

Tohle je naše porota! Kdo bude vybírat Maminku roku 2019?

redakce 13.  10.  2019
Už to nebude trvat dlouho a dozvíme se, kdo se stane letošní celkovou vítězkou soutěže Maminka roku i kdo vyhraje jednotlivé kategorie. Kdo o tom vlastně rozhodne? Tohle je naše porota!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Soutěž Maminka roku 2019 se blíží do naprostého finále. To vypukne v úterý v sedm večer v pražské restauraci SOHO a vy můžete být u toho díky našemu on-line přenosu – slavnostní galavečer budeme živě vysílat na blesk.cz a na Facebooku časopisu Maminka

Porota samozřejmě neuvidí našich devět finalistek až tam. Už teď znají jejich příběhy díky článkům a videomedailonkům  – i vy se na ně můžete podívat ZDE. Navíc s nimi členové porty stráví celé úterý, aby je poznali osobně a zblízka. Kdo tedy porotu tvoří? 

Kromě patronek jednotlivých kategorií Tamary Klusové, Mariky Šoposké a Andreji Růžičkové také zástupci společností Baby Direct, Answear a Dr.Max a samozřejmě šéfredaktorka časopisu Maminka Alice Rossi. 

Podívejte se na videa, kde hovoří o tom, jak vidí finalistky a podle čeho se budou rozhodovat!

Maminkou roku je každá, říká porotkyně Tereza Majerová

Porotkyně soutěže: Nejkrásnější poslání v životě ženy je být maminkou

Mají můj obdiv za to, co už dokázaly, říká porotce Lukáš Fiala

Tamara Klusová: Čtvrté dítě si umím představit, spíš bych si ho ale osvojila
Marika Šoposká: Těhotenství bez komplikací není samozřejmost, už to vím!
Nechci být fanatik, a to v ničem, říká těhotná Andrea Růžičková
Témata: Video, Maminka roku 2019, Andrej, Fana, Maminka, Facebook, Pór, Šoposké, Maminka Alice Ross, Soho, Andrei, Vítězka soutěže, Lukáš Fiala, Finalistka, KDO, Kategorie, Tereza Majerová, Porotkyně, Porota, Galavečer, Celková vítězka, Baby Direct, Poslání