Maminka.czMaminka roku 2021

Tohle ještě Maminka roku nezažila! Podívejte se, co se dělo po slavnostním vyhlášení vítězek.

Simona Formánková 25.  10.  2021
Již čtvrtý ročník jedinečného projektu Maminka roku je u konce. Finálový den plný silných příběhů a emocí završil spontánní potlesk vestoje, který patřil absolutní vítězce Jaroslavě Hadžiosmanovič. Podívejte se na to, jak galavečer probíhal a jak Maminku roku 2021 hodnotí porota.

"Nádherná žena, já na ni pořád koukám, protože ona je dojatá od rána, stejně jako já. Pro mě je to hrozně krásný, že zrovna ona vyhrála a moc jí to přeju," zhodnotila ihned po vyhlášení absolutní vítězku Ewa Farna. Ta se letos stala patronkou kategorie Maminka podnikatelka.

A dojatá byla nejen oblíbená zpěvačka, ale také všichni zúčastnění. Porota už od rána měla možnost posnídat se všemi finalistkami, poznat je osobně a vyslechnout si jejich emotivní příběhy. A o to silnější byl finálový večer, kterým bravurně provázel zpěvák Tomáš Klus.

"Zrovna dneska mi to docvaklo v hlavě. Že vlastně všechny ty příběhy, a je jedno jaké jsou  jsou o lásce, obrovském odhodlání a naději nepoddat se tomu," řekla bezprostředně Lenka Helena Koenigsmark, marketingová ředitelka společnosti Mattel, která je s projektem Maminka roku spojena už od jeho počátku.

Volila se nejen absolutní vítězka, ale také vítězky jednotlivých kategorií. Maminkou blogerkou se stala Klára Antonova Fischleinová, autorka projektu Vypni hlavu. V kategorii Maminka podnikatelka se na prvním místě umístila Zuzana Kaščáková, majitelka a zakladatelka eshopu s nábytkem Iconioo, a titul Maminka hrdinka si odnesla Dita Szymanská, jejíž životní příběh těžce postižené dcery Elenky všechny zasáhl.

Jak finálový večer hodnotí zakladatelka projektu a šéfredaktorka časopisu Maminka Alice Rossi a zástupci sponzorů projektu? Podívejte se na video.

Témata: Maminka roku 2021, Maminka blogerka, Maminka podnikatelka, Maminka hrdinka, Inspirativní ženy, projekt, Dita Szymanská, Mattel, Zuzana Kaščáková, Emoce, Potlesk, Iconioo, Tomáš Klus, Alice Rossi, Vítězka, Elenka, Večer, Maminka, Jaroslava Hadžiosmanovič, Ewa Farna, Absolutní vítězka, Celý večer, Klára Anton Fischleinová
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Co vzkazuje světu máma dítěte s Downovým syndromem?
redakce
Maminka roku
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Procházková Simona
Maminka roku 2020
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
redakce
Porod
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Miminko v manželské posteli? Nedělejte to, varuje tahle máma. Proč?
Prachařová Kateřina
Vaše příběhy
Poporodní deprese! Máma ukázala dvě odlišné fotky a sklidila neuvěřitelnou podporu!
Mateřství
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky
Jak rychle utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který zabere hned!
Kojenec