Maminka.czSlavní rodiče

Tohle nikdo nečekal! Modelka Chrissy Teigen je po 5 měsících od porodu znovu maminkou. Čtvrté dítě jí odnosila náhradní matka

Dita Mrázková 30.  6.  2023
Slavný zpěvák Johny Legend a jeho žena překvapili! Jen před pár dny přivítali na svět čtvrté dítě, a to pouhých pět měsíců po narození třetí dcery. Dítě jim odnosila a porodila náhradní matka. Jaké dojemné vyznání poslala čtyřnásobná maminka synovi, o kterého před časem přišla?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Modelka a zpěvák mají sedmiletou Lunu, pětiletého Milese a pětiměsíční dceru Esti Maxine. Chrissy ale odmalička toužila po čtyřech dětech. Poté, co před časem potratila ve 20. týdnu těhotenství syna Jacka, se rozhodla na nic nečekat a před pár dny prozradila světu novinku, která všem vyrazila dech.

Čtvrté dítě – syna Wrena Alexandera Stevense – jí 19. června porodila náhradní matka. Chrissy sdílela na svém Instagramu nejen dojemné vyznání o cestě za náhradním mateřstvím, ale vzdala hold i Alexandře, tedy ženě, která jí chlapce odnosila.

V příspěvku poslala láskyplný vzkaz i svému zesnulému synovi: "Naše srdce a náš domov jsou oficiálně plné. A pro našeho Jacka: Víme, že obě děti jsou andělskými polibky od tebe..." 

Klepněte pro větší obrázek

Chrissy také prozradila, že poté, co potratila, si myslela,  že už nebude schopná donosit další dítě. Po čase se ale svěřila svému muži, že chce "zkusit ještě jednou vydržet". Podstoupila IVF a počala Esti Maxine.

Pikantní je, že byla nějaký čas těhotná společně s náhradní matkou Alexandrou, takže "čekala" dvě děti najednou...

Témata: Porod, Slavní rodiče, Láska a vztahy, Slavné maminky, Slavní tatínci, Mateřství, Životy slavných, Rodina a vztahy, Kuriozita, Instagram, Rodina, Rodičovství, Dcera, Neplodnost a IVF, Děti slavných, Syn, Celebrity, Rodiče, zpěvačka, mateřská láska, Sociální sítě, Otcové, Plodnost, matka a dcera, Náhradní matka