Maminka.czSlavné maminky

Tohle že jsou mámy dětí? Na těchto slavných kráskách žádná poporodní kila nenajdete. Jaké je jejich tajemství?

Lenka Knápková 29.  8.  2023
Mají to v genech, nebo je to o přísných dietách a sebekázni? Podívejte se do fotogalerie na slavné maminky, které jsou po porodu dětí snad ještě v lepší formě.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Možná přemýšlíte, co za dokonalými těly hereček a modelek tak krátce po porodu stojí. Ať už to mají v genech nebo ne, všechny spojuje jedno, a to je disciplína ve stravování a pravidelný pohyb. Pokud hledáte metodu, jak se zbavit poporodních kil, možná vás inspirují.

VIDEO:  Maminka podcast: Jak se dostat po porodu do formy? Mějte se ráda!

Eva Hecko Perkausová

Klepněte pro větší obrázek

Skoro 9 měsíců po narození syna je ve skvělé formě, sama to prý nečekala, ale neustálý pohyb kolem roztomilého Kiliana je podle ní ten nejlepší recept. Své fanoušky pravidelně dráždí sexy fotkami s dokonalou postavou. S cvičením to zatím nepřehání, aktuálně si užívá volna na dovolené s rodinou.

Po půlroce v posilovně. 

Kristýna Schicková

Klepněte pro větší obrázek

Miss, modelka a influencerka má dva krásné syny. Na její postavě to není absolutně znát, což předvedla na nedávném filmovém festivalu v Karlových Varech. Jak sama říká, od malička miluje sport. Nejraději cvičí pilates na reformerech, barre a také tráví čas v posilovně. Tajemství je podle ní v tom, že se na hubnutí neupíná a zaměřuje se na zpevňování ochablých částí těla.

Jessica Alba

Klepněte pro větší obrázek

Herečka, modelka a především maminka tří dětí má úžasnou figuru. Po třech porodech vypadá stále skvěle a 42 let by jí nikdo nehádal. Jessica se netají tím, že se o sebe celý život stará, pravidelně cvičí a dodržuje přísné stravovací návyky, k postavě snů si prý dopomáhá i zákroky. "Za svou postavu tvrdě platím, dodržuji zdravou stravu, odříkám si sladké a alkohol a celoživotně cvičím," nechala se slyšet.

Své fanoušky motivuje a inspiruje na svém Instagramu.

Blake Lively

Klepněte pro větší obrázek

Blake Lively, která před pár dny oslavila 36. narozeniny, nedávno pózovala v červených plavkách u bazénu kvůli reklamě na svou oblíbenou značku limonád. Fanoušci na sociálních sítích obdivují její dokonalou figuru tak brzy po porodu čtvrtého potomka. Za vzhledem herečky však nestojí drastické diety, ale geny a její osobní trenér Don Saladino. „Je skvělá máma. Má čtyři děti, které po ní skáčou, a to je pro tělo náročné. Cvičení umožňuje tělu cítit se silné, odolné  a plné energie,“ řekl trenér, s nímž herečka spolupracuje už víc než 10 let. 

Video: Nikol Švantnerová 3 měsíce po porodu: Obří ňadra a 4 kila nahoře!

Candice Swanepoel

Klepněte pro větší obrázek

Dvojnásobná máma, podnikatelka, návrhářka a modelka má štíhlost v genech. Přesto nenechává nic náhodě a pracuje na sobě každou chvíli. Postavu snů si prý udržuje každodenním cvičením, miluje kickbox, pilates nebo jógu. Při posilování se zaměřuje zejména na hýždě a nohy. Díky pravidelnému pohybu si prý může dopřát bez výčitek oblíbenou pizzu a těstoviny.

Candice často sdílí fotky z posilovny.

Podívejte se na další slavné mámy do naší fotogalerie v úvodu článku, které vypadají snad ještě lépe než před porodem. 

Tipy na cvičení po porodu:

  • začínejte pozvolna po šestinedělí po kontrole u lékaře
  • cvičte dle svého zdravotního stavu
  • ideální jsou dlouhé svižné procházky s kočárkem
  • pokud máte diastázu, zaměřte se nejprve na její nápravu
  • zpevňujte pánevní dno.
I minuta pohybu se počítá, motivuje ke sportu Lenka Soukupová, osobní trenérka a Maminka roku 2022
Témata: Porod, Slavné maminky, Instagram, Celebrity, herečka, postava, Eva Hecko Perkausová, Jessica Alba, Kristýna Schicková, modelka, dieta, Nikol Švantnerová, Blake Lively, Máma, Kilián, Kráska, Taj, Ňadra, Tajemství, Kilo, Candice Swanepoelová, Maminka, Sla, Candice, Gen