Maminka.czMaminka roku

Kdy bude finále soutěže Maminka roku? Tomáš Klus už to ví!

redakceČasopis Maminka 9.  11.  2020
Kdy bude finále soutěže Maminka roku? Tomáš Klus už to ví!
Finále soutěže Maminka roku se odkládá. Zpěvák Tomáš Klus vysvětluje proč a co bude dál.
Asi vás nepřekvapí, že i na tak skvělý projekt, jakým Maminka roku bezesporu je, dolehla vládní opatření a my byli nuceni celou akci posunout... Nejen samotné finalistky, ale i my v redakci, patronky Tamara Klusová, Sandra Nováková i Gábina Lašková a hlavně moderátor slavnostního vyhlášení Tomáš Klus jsme se na galavečer, který měl proběhnout už příští týden, moc těšili.
 
Bohužel, doba je složitá a my míníme a Covid mění. Ale neztrácíme optimismus. 
 
Mateřská dovolená 2021: Vše, co potřebujete vědět
Mateřská a rodičovská dovolená

Mateřská dovolená 2021: Vše, co potřebujete vědět

 
Už v tuhle chvíli vám můžeme prozradit, že do konce roku se jméno vítězky soutěže Maminka roku nejen dozvíte, ale navíc samotné vyhlášení budete moci sledovat on-line tak, jak jsme slíbili. A bude to přenos, který se určitě zapíše do historie televizních přenosů... Uvidíte!
 
Aby Vám to čekání na vyhlášení nepřišlo moc dlouhé, už teď pro vás připravujeme zajímavé formáty, které by vám finalistky ještě víc přiblížily.
 
Prozatím medailonky všech devíti finalistek můžete shlédnout tady na webu maminka-roku.czKdo je vaše favoritka? Komu budete posílat své hlasy?
 
Témata: Časopis Maminka, Maminka roku 2020, Tomáš Klus, Přenos, Tamara Klusová, Televizní přenos, Finále soutěže, Finalistka, Fin, Maminka, Gábina Lašková, Sandra Nováková, Covid, Finále, Zpěvák, Soutěž
Mohlo by vás zajímat
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky