Maminka.czMaminka roku 2021

Tomáš Klus nazpíval píseň k soutěži Maminka roku. Vystupují tu skutečné maminky

Veronika Zenklová 24.  5.  2021
Markéta Plicková je jedna z hlavních aktérek videoklipu k písničce Tomáše Kluse, která letos bude provázet soutěž Maminka roku. Svůj sen o tom, že se stane cukrářkou, si začala plnit až jako maminka na mateřské dovolené.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Od práce v cestovním ruchu a jejího původního povolání ji odvedla mateřská dovolená. Až během ní si Markéta uvědomila, že svůj život chce vlastně pracovně vést úplně jiným směrem.

"Začínala jsem těmi klasickými potahovanými dorty s figurkami a zpětně musím říct, že na začátku to byly pěkné zrůdičky," říká Markéta Plicková, která dnes pracuje jako cukrářka v jedné z nejvyhlášenějších pražských cukráren. 

"Měla jsem asi velké štěstí, že jsem měla obě holky moc hodné, byly to takové mé spící princezny. A pak taky skvělého manžela, který mě vždy ve všem podporoval," doplňuje Markéta, jejíž cukrářské skvosty můžete ochutnat v cukrárně Saint-Tropez v Karmelitské ulici. 

Nejen účastnicím letošní soutěže Maminka roku, ale i všem dalším maminkám vzkazuje, že by se neměly bát zůstat samy sebou. "Celé to záleží na tom, jak si to v sobě nastavíte. Můžete být vynervovaná a unavená máma, a nebo si to začnete užívat a utřídíte si vlastní priority," dodává Markéta, jejíž pistáciový dortík vždycky stojí za hřích.

Posledních pár dní!

Ještě váháte, jestli se přihlásit do Maminky roku? Máte posledních pár dní.

Tak jako v minulých ročnících se bude soutěžit ve třech kategoriích. Kromě celkové vítězky Maminky roku hledáme Maminku blogerku, Maminku hrdinku a Maminku podnikatelku.

Přihlásit se můžete on-line TADY. Přihlašování běží až do 28. května 2021. Z vašich přihlášek vybereme deset finalistek z každé kategorie.

Témata: Maminka roku 2021, Video, Cukrárna, Saint-Tropez, Skvost, Tomáš Klus, Píseň, Mateřská dovolená, Cukrářka, Maminka, Videoklip, Skutečný příběh
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Chlapec žil pouhých 10 dní. Společně strávený čas pro nás byl požehnáním, tvrdí rodina. Jejich dojemný příběh obletěl celý svět
Formánková Simona
Příběhy
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty
Herečka Christina Applegate bojuje s roztroušenou sklerózou. Jaké dojemné vyznání poslala své dceři?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod