Maminka.czMaminka roku 2021

Tomáš Klus nazpíval píseň k soutěži Maminka roku. Vystupují tu skutečné maminky

Veronika Zenklová 24.  5.  2021
Markéta Plicková je jedna z hlavních aktérek videoklipu k písničce Tomáše Kluse, která letos bude provázet soutěž Maminka roku. Svůj sen o tom, že se stane cukrářkou, si začala plnit až jako maminka na mateřské dovolené.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Od práce v cestovním ruchu a jejího původního povolání ji odvedla mateřská dovolená. Až během ní si Markéta uvědomila, že svůj život chce vlastně pracovně vést úplně jiným směrem.

"Začínala jsem těmi klasickými potahovanými dorty s figurkami a zpětně musím říct, že na začátku to byly pěkné zrůdičky," říká Markéta Plicková, která dnes pracuje jako cukrářka v jedné z nejvyhlášenějších pražských cukráren. 

"Měla jsem asi velké štěstí, že jsem měla obě holky moc hodné, byly to takové mé spící princezny. A pak taky skvělého manžela, který mě vždy ve všem podporoval," doplňuje Markéta, jejíž cukrářské skvosty můžete ochutnat v cukrárně Saint-Tropez v Karmelitské ulici. 

Nejen účastnicím letošní soutěže Maminka roku, ale i všem dalším maminkám vzkazuje, že by se neměly bát zůstat samy sebou. "Celé to záleží na tom, jak si to v sobě nastavíte. Můžete být vynervovaná a unavená máma, a nebo si to začnete užívat a utřídíte si vlastní priority," dodává Markéta, jejíž pistáciový dortík vždycky stojí za hřích.

Posledních pár dní!

Ještě váháte, jestli se přihlásit do Maminky roku? Máte posledních pár dní.

Tak jako v minulých ročnících se bude soutěžit ve třech kategoriích. Kromě celkové vítězky Maminky roku hledáme Maminku blogerku, Maminku hrdinku a Maminku podnikatelku.

Přihlásit se můžete on-line TADY. Přihlašování běží až do 28. května 2021. Z vašich přihlášek vybereme deset finalistek z každé kategorie.

Témata: Video, Maminka roku 2021, Tomáš Klus, cukrářka, Maminka, Skutečný příběh, Mateřská dovolená, Saint, Píseň, Skvost, Videoklip, Saint-Tropez, Cukrárna