Maminka.czMaminka roku 2021

Tomáš Klus nazpíval píseň k soutěži Maminka roku. Vystupují tu skutečné maminky

Veronika Zenklová 24.  5.  2021
Tomáš Klus nazpíval píseň k soutěži Maminka roku. Vystupují tu skutečné maminky
Markéta Plicková je jedna z hlavních aktérek videoklipu k písničce Tomáše Kluse, která letos bude provázet soutěž Maminka roku. Svůj sen o tom, že se stane cukrářkou, si začala plnit až jako maminka na mateřské dovolené.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Od práce v cestovním ruchu a jejího původního povolání ji odvedla mateřská dovolená. Až během ní si Markéta uvědomila, že svůj život chce vlastně pracovně vést úplně jiným směrem.

"Začínala jsem těmi klasickými potahovanými dorty s figurkami a zpětně musím říct, že na začátku to byly pěkné zrůdičky," říká Markéta Plicková, která dnes pracuje jako cukrářka v jedné z nejvyhlášenějších pražských cukráren. 

"Měla jsem asi velké štěstí, že jsem měla obě holky moc hodné, byly to takové mé spící princezny. A pak taky skvělého manžela, který mě vždy ve všem podporoval," doplňuje Markéta, jejíž cukrářské skvosty můžete ochutnat v cukrárně Saint-Tropez v Karmelitské ulici. 

Nejen účastnicím letošní soutěže Maminka roku, ale i všem dalším maminkám vzkazuje, že by se neměly bát zůstat samy sebou. "Celé to záleží na tom, jak si to v sobě nastavíte. Můžete být vynervovaná a unavená máma, a nebo si to začnete užívat a utřídíte si vlastní priority," dodává Markéta, jejíž pistáciový dortík vždycky stojí za hřích.

Posledních pár dní!

Ještě váháte, jestli se přihlásit do Maminky roku? Máte posledních pár dní.

Tak jako v minulých ročnících se bude soutěžit ve třech kategoriích. Kromě celkové vítězky Maminky roku hledáme Maminku blogerku, Maminku hrdinku a Maminku podnikatelku.

Přihlásit se můžete on-line TADY. Přihlašování běží až do 28. května 2021. Z vašich přihlášek vybereme deset finalistek z každé kategorie.

Témata: Maminka roku 2021, Video, Mateřská dovolená, Píseň, Saint-Tropez, Cukrárna, Tomáš Klus, Skvost, Cukrářka, Skutečný příběh, Maminka, Videoklip
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Maminka roku 2022: Mateřství je mým smyslem života. Mí sledující mě považují za zkušenou, říká "maminka čtyř loupežníků"
Maminka roku 2022
V redakci bylo živo: Veronika Kašáková, Míša Tomešová a Aneta Krejčíková rozhodly, koho pošlou do semifinále Maminky roku
redakce
Maminka roku 2022
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Tyto trapasy se nám opravdu staly! Maminky přiznaly, jaké zážitky si odvezly s sebou z porodnice
redakce
Porod
Rychlá zeleninová polévka s krupičkou. Uvaříte ji za deset minut a děti si ji zamilují
redakce
Recepty
Jak si užít léto v Čechách a přitom ušetřit: Nejlepší tipy na dobrodružství pro celou rodinu!
Mrázková Dita
Tipy na výlet
Jak se rodí v Česku? Více ambulantních i vyvolávaných porodů, různé polohy u tlačení a méně přípravy
Víchová Tereza
Průvodce porodnicemi