Maminka.czČasopis Maminka

Tomáš Klus se stal šéfredaktorem časopisu Maminka. Jak si vedl na první poradě?

redakce 17.  5.  2019
Včera předala naše šéfredaktorka Alice Rossi své křeslo Tomáši Klusovi. Má na starosti červencové číslo, které bude celé věnované tatínkům. Už se na něj taky těšíte? My moc!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

“Mně se ten projekt od začátku líbil. Myslím, že to je velká díra na trhu. Teď už budu říkat kamarádům, kteří budou řešit věci okolo porodu a šestinedělí, jdi si koupit Maminku pro tatínky, tam všechno najdeš,” řekl nám k tomu Tomáš, který včera oficiálně převzal šéfredaktorskou funkci. A hned se ujal vedení porady. 

Součástí tatínkovské redakce je senátor, bývalý kandidát na prezidenta Marek Hilšer, úspěšný účastník soutěže MasterChef Jiří Hilgart a fotograf Vlado Kníž. 
Včera všichni dorazili do redakce a začali společně připravovat stránky dalšího čísla.

Došlo i na poradu, kde Tomáš Klus trval na dodržování termínů uzávěrek. Všechny redaktory čekala spolupráce s grafiky, příprava materiálů do tatínkovských témat…

Ale protože jsou to “vynalézaví” muži, přesunuli si práci na zahradu a vše dávali dohromady i s dětmi při grilovačce. “Moc se na tatínkovské číslo těším, bude to super, kluci ten projekt vzali za svůj, takže se všechny čtenářky a hlavně čtenáři mají na co těšit,” řekla k tomu šéfredaktorka Alice.

Tatínkovské číslo vyjde 20. 6. Nezapomeňte! Titulku bude zdobit sám pan šéfredaktor Tomáš Klus se svými dětmi.

Už máte speciál Cestujeme s dětmi? Praktické rady a zajímavé tipy z naší redakce
10 zásad dobrého rodiče, kterými byste se měli při výchově řídit
Témata: Časopis Maminka, pořad, Cestujeme, Tomáš Klus, Červencové číslo, Šéfredaktorka, Vynález, Číslo, Pór, Klus, Alice Rossi, Tomáš, Šéfredaktor časopisu, Díra, Maminka, MasterChef, Jak, Šéf, Porada, Šéfredaktor, Tatínek, Alice