Maminka.czRodina

Tomu jen těžko uvěříte! Američanka Courtney porodila 11 dětí během 12 let. A další je na cestě

Simona Formánková 18.  11.  2021
Courtney Rogers (36) si vždy přála velkou rodinu, protože z jedné takové sama pocházela. Když s manželem o první miminko přišli, měla obavy, zda se vůbec kdy stane matkou. Svého snu se však nevzdala a zanedlouho přivede na svět své dvanácté dítě. Podívejte se, jak tato početná rodinka zvládá skloubit život na farmě s velkým množstvím koníčků a aktivit.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Courtney vyrůstala jako nejstarší z šesti dětí a také nejstarší z dvaceti vnoučat. Být neustále obklopena rodinou si naprosto zamilovala, proto si přála žít jednou stejně. Když se v roce 2007 seznámila s Christopherem, věděla, že on je ten pravý. Zařídili si dům v Georgii, a když Courtney o pár týdnů později objevila dvě čárky na těhotenském testu, vypadalo to, že nemohou být šťastnější. 

Jejich radost však netrvala dlouho, protože Courtney krátce poté potratila. Pro oba to byla velká ztráta, ale touha po miminku jim dodávala sílu svůj sen nevzdat. Štěstí se na ně usmálo v roce 2010, kdy se jim narodil první syn Clint. „S ním šlo všechno snadno a dodal nám sebedůvěru, kterou jsme potřebovali, abychom mohli začít naši rodičovskou cestu," dodává Courtney.

VIDEO: Prosil o bratra od svých 3 let. Jeho matka podstoupila operaci, aby mu přání splnila

Když bylo Clintovi šest měsíců, zjistila Courtney, že je podruhé těhotná. Pár měsíců poté se narodil druhý syn Clay. 13 měsíců po narození Claye přišel na svět třetí syn Cade. Když mu byly pouhé 3 měsíce, objevila Courtney opět dvě čárky na těhotenském testu. Jak sama přiznává, začínala se stydět, co na to řekne jejich okolí. „Nakonec jsem tyto myšlenky ale překonala a rozhodla jsem se být vděčná za zdravá miminka a těhotenství. Uvědomila jsem si, že to není nic, za co bych se měla stydět."

Nyní mají Courtney a Chris třináct let od svatby a jejich rodinka se neustále rozrůstá. Zanedlouho přijde na svět jejich dvanácté dítě. Na svém Instagramu před pár dny dokonce oznámili, že se narodí holčička. Pár jméno nezveřejnil, ale s největší pravděpodobností však bude začínat písmenem C stejně jako u sourozenců Clinta, Clay, Cade, Callie, Cash, Colta, Case, Calena, CaydieCoralee a Caris

Vzhledem k počtu dětí je samozřejmé, že Courtney nepracuje a věnuje se výhradně rodině. Sama říká, že je na to pyšná a rozhodně by neměnila. Manželé si před šesti lety také pořídili farmu, která je jejich koníčkem i obživou. Pěstují vlastní zeleninu, chovají ovce, kozy, drůbež a prasata. Courtney navíc školní děti učí sama doma, takže času pro sebe jí opravdu mnoho nezbývá. Aktivně se stará také o Instagramový profil, kde sdílí rodinný život. „Chci nechat lidi nahlédnout do mého požehnaného chaotického života," říká. Její manžel Chris je nejenom farmářem, ale také pastorem v místním kostele. 

Témata: Galerie, Rodiče, Rodina, Miminko, Výchova, Instagram, Rodičovství, Sociální sítě, Case, Christo, Cash, Clint, Courtney, Manžel, ČAD, Děti, Call, Koníček, Christopher, Georgia, Colt, Američanka
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Tělo po třech porodech? Děti mezeru mezi stehny neocení. Tato máma za svůj instagramový post sklidila uznání
Formánková Simona
Po porodu
Dcera spisovatelky Haliny Pawlowské Natálie: Už od mala chtěla být módní návrhářkou, dnes má svou značku
Brožová Lenka
Časopis Maminka
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Záchvaty zlosti dětem prospívají! Čtyři kroky, kterými zvýšíte emoční inteligenci potomka
Procházková Simona
Péče o dítě a jeho výchova
Měla to být památka, a vznikl trapas: 15 těhotenských fotek, které nedojmou, ale spíš rozesmějí
Formánková Simona
Galerie
První vteřiny po porodu na 30 fotkách: Tohle jsou největší emoce v životě žen!
Víchová Terezaswp
Galerie
GALERIE: Královna Alžběta, milovaná babička a prababička. Podívejte se na dojemné fotky s vnoučaty plné emocí
Procházková Simona
Královská rodina
Slavné české topmodelky ukázaly své dospívající syny: Který je kopií své mámy?
Mrázková Dita
Slavné maminky