Maminka.czKrálovská rodina

TOP okamžiky oslav britské královské rodiny: Malá princátka se postarala o spoustu vtipných momentů. Podívejte se!

Simona Procházková 8.  6.  2022
Monstrózní a veřejností dlouho očekávané oslavy platinového jubilea vlády královny ovládly minulý týden celou Británii. Oficiálních oslav a ceremoniálů se samozřejmě účastnili všichni členové královské rodiny, včetně těch nejmenších dětí. Roztomilé, dojemné, vtipné, bezprostřední i trošku zlobivé…Podívejte se do fotogalerie, jak si slavnostní chvíle užívaly královské ratolesti. Pobavíte se.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Její Veličenstvo královna Alžběta II. slaví letos 70. výročí svého panování. Oslavy byly velkolepé a sledoval je doslova celý svět. Během několikadenních ceremonií ke královninu jubileu měly právě děti z Cambridge hrát velmi důležitou roli. Jejich prostřednictvím chtěla rodina demonstrovat vlastní vnitřní sílu, vzájemné propojení a naději do budoucnosti.

VIDEO: Jaké byly největší královské skandály?

Jednou z nejdůležitějších událostí slavnostních dní byl obří průvod Londýnem k poctě královny. Na něm se v kočárech tažených koňmi objevili i všichni tři potomci Kate a Williama, vévodů z Cambridge – princové George (8) a Louis (4) a princezna Charlotte (7).

Vyrůstají za zdmi královského paláce, očekává se od nich, že budou svědomitě hrát své role a dodržovat pravidla přísného protokolu. Nutno říct, že se se svým úkolem děti popasovaly na výbornou, ovšem – pořád jsou to jenom děti. Veselé, bezprostřední, spontánní, temperamentní i trochu zlobivé… Takže občas nebyla nouze o humorné a roztomilé okamžiky.

Nikdo se nemůže divit, že oslavné proslovy a oficiální oslavy, navíc pod neustálým drobnohledem všech přihlížejících, byly pro ně někdy už poněkud zdlouhavé a nezáživné. S „povinnou“ účastí na slavnostních akcích se nejmenší snažili vypořádat po svém. Starší sourozenci – princ George a princezna Charlotte – zvládali své povinnosti s důstojností, o zábavu a nečekaná překvapení se často postaral benjamínek, teprve čtyřletý Louis.

GALERIE: Královské děti umí zlobit i pořádně dovádět. Takhle je fotí vévodkyně Kate

Vznikla tak celá řada unikátních momentek, mnohdy až rozverných fotografií jako třeba naprosto sladký snímek zachycující princeznu Charlotte a prince Louise, jak vykukují nedočkavě za záclonou z okna před velkolepým nástupem královny a jejích nejbližších na balkon Buckinghamského paláce.

Úžasný je rovněž obrázek malého Louise, který si zacpává uši při příliš hlučné show, na maminku dělá dlouhý nos nebo si vylezl během sledování ceremonií dědovi, princi Charlesovi, na klín. Svět obletěly i fotografie královského potomstva, které si krátí čas na tribuně sbíráním rozsypaných bonbonů ze země.

Témata: Galerie, Královská rodina, slavné děti, královna Alžběta, Princ William, Pravnoučata, Princ George, oslava, princ Charles, Oka, Post, Spoušť, Alžběta II., Brit, Princ Louis, Ceremoniál, Velká Británie, Moment, Princezna Charlotte, Buckinghamský palác, Londýn, Královna, Vévodkyně Kate, Cambridge, William
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Rýmovník posiluje imunitu, pomáhá při rýmě, nachlazení i kožních problémech. Co všechno s ním můžete podniknout?
Procházková Simona
Zdraví
Herečka Táňa Pauhofová se stala maminkou. Je to holčička, nebo kluk?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Tělo po třech porodech? Děti mezeru mezi stehny neocení. Tato máma za svůj instagramový post sklidila uznání
Formánková Simona
Po porodu
Dcera spisovatelky Haliny Pawlowské Natálie: Už od mala chtěla být módní návrhářkou, dnes má svou značku
Brožová Lenka
Časopis Maminka
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Záchvaty zlosti dětem prospívají! Čtyři kroky, kterými zvýšíte emoční inteligenci potomka
Procházková Simona
Péče o dítě a jeho výchova
První vteřiny po porodu na 30 fotkách: Tohle jsou největší emoce v životě žen!
Víchová Terezaswp
Galerie
Maminka roku 2022: Partner neunesl vrozenou vývojovou vadu dcery. Já za nás bojuju, jak nejvíc umím, říká semifinalistka Iva
redakce
Maminka roku 2022