Maminka.czSlavné maminky

Topmodelka Naomi Campbell: Dcera není adoptovaná, je moje! Krásně spinká a nikdy nepláče

Dita Mrázková 2.  3.  2022
Matkou se stala loni v květnu, téměř na den svých padesátin. Dlouho mlžila, zda je její dcera adoptovaná či ji odrodila náhradní matka. V nedávném rozhovoru však adopci rezolutně popřela, a co víc – nechala se s dcerkou vyfotit na titulní stranu britského lifestylového časopisu.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Je pověstná svou náročností, hysterií a oblibou přepychu. Dlouho patřila mezi hrst modelek z éry 90. let, které i ve čtyřiceti na mole vypadaly mnohdy líp než jejich o dekádu mladší kolegyně. Nechala se slyšet, že modeling ji pořád baví, ale je to už trochu stresující.

VIDEO: Móda z "devadesátek" je zpět!

"Je mi 51 a předvádím s dívkami, kterým je osmnáct. Je skvělé být s nimi v kontaktu, ale jednou už mi ujely nervy a na jedné přehlídce jsem musela zařvat: No tak, holky! Zvedejte víc ty nohy! Proč chodíte tak pomalu?!" přiznala se Naomi.

Dnes je středobodem jejího vesmíru vytoužená dcera, která se narodila loni v květnu. Otec neznámý, matka (tak nějak) rovněž. Těhotenské bříško Naomi nikdy neodhalila, přesto tvrdí, že dcera je "její". 

Klepněte pro větší obrázek

V nedávném rozhovoru pro britský Vogue Naomi oficiálně odhalila její tvář. O jejím úmyslu stát se matkou v požehnaném věku vědělo prý jen pár lidí. 

Neprožily těhotenství, přesto jsou hrdými mámami! Těmto slavným kráskám odnosila dítě náhradní matka

Modelku nejvíc dojímá, jak její dcera začíná "mluvit" a každého "zdraví". A stejně jako její elegantní matka i její malá princezna má šatník, který by jí záviděla každá dívka. "Díky mým přátelům návrhářům, kteří jí poslali krásné věci, má skutečně krásný šatník. Ale zjistila jsem, že děti vyrůstají rychle, takže zřejmě všechno neunosí."

Nad mateřstvím se rozplývá, svou dcerku jen chválí. "Ona je to největší požehnání, jaké jsem si kdy dokázala představit. Je to to nejlepší, co mě potkalo. Navíc je moc hodná: dobře spí, téměř nikdy nepláče a bylo mi řečeno, že na svůj věk je velmi vyspělá," pěje modelka ódy na holčičku, jejíž jméno tají.

Témata: Porod, Rozhovor, Slavné maminky, Životy slavných, Péče o dítě a jeho výchova, Matka, Dcera, Fotografie, Otec, Adopce, Topmodelka, modelka, Náhradní matka, těhotenské bříško, šatník, návrhář, Naomi Campbell, Požehnání, Nik, Přepych, Dcerka, Naomi Campbellová, Spinka, Naomi, Časopis