Maminka.czKojenec

Tradiční pálení čarodějnic s Café Na půl cesty: Z bohatého programu si určitě vyberete

Přijďte na tradiční pálení Čarodějnic v Centrálním parku Pankrác se uskuteční 30. 4. 2012 od 15 hod. Na své si přijdou opravdu všichni včetně fanoušků Please The Trees, Yellow Sisters či italské Belladonny! Pro nejmenší je připraveno: divadlo a výtvarná dílna Pohádkový kolíček, skákací hrad, nafukovací skluzavky, kolotoč, a jumping či cirkusová školka a spousta dalších "čarodějnicových" aktivit!
24. 4. 2012
Tradiční pálení čarodějnic s Café Na půl cesty: Z bohatého programu si určitě vyberete

Program aneb od dětí až po babičku

Od 15 hodin se Pankrácká pláň zaplní pestrým kulturním programem. Úvodní část bude patřit zejména dětem, pro které je připraveno divadlo
a výtvarná dílna Pohádkový kolíček a atrakce v podobě skákacího hradu, nafukovací skluzavky, malého kolotoče a jumpingu.

Vystoupení hudebních skupin Bonebroke, Please The Trees v akustické sestavě se sborem Elpida, Yellow Sisters a italské rock noir skupiny Belladona budou střídat další části programu, jako například dražba obrazů od lidí s duševním onemocněním z Ateliéru O.s. Baobab nebo vystoupení studentů Taneční konzervatoře Duncan Centre.

Odpoledne zpestří také workshopy Občanského sdružení Světlo pro svět, kde si návštěvníci budou moci vyzkoušet, jaké je žít se zrakovým postižením. S Kulturním centrem Zahrada si návštěvníci mohou vyzkoušet žonglovánís různými nástroji tak, jak to pravidelně dělají účastníci tamních kurzů. Pro děti od 6 do 10 let si lektoři Cirqueonu připravili cirkusovou školku. Kokoza představí DIY výrobu samozavlažovacích květináčů.

Café Na půl cesty, které v roce 1997 jako první ve střední a východní Evropě nabídlo pracovní uplatnění lidem s duševním onemocněním a které je projektem Občanského sdružení Green Doors, letos slaví 15 let své existence.

Přidat příspěvek
Komentáře k článku
Mohlo by vás zajímat
7 tipů, jak naučit dítě jezdit na kole. Skvělou průpravou je odrážedlo
Tipy na hrady a zámky, kde se děti zaručeně nudit nebudou
Oblíbený banán: Pomáhá při průjmech, pálení žáhy i zánětech střev
Tipy na víkend: Hudba, kreativní tvoření, nebo sport? Festivalová sezóna začíná

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu