Trápí vás mušky octomilky? Zbavit se jich není tak obtížné!

miloš 12. 11. 2016 21:36
octomilky mě trápí také už několik let. Mám 100 % návod, jak se jich zbavit, pokud se vám objevuje a otravuje jen tak 1 - 2 za hodinu.
Ty "ludry", jak jsem zjistil, jsou citlivé nejen na různá ovocná a jiná podobná aroma, jak popsáno už výše, ale také hlavně, a to především na světlo.
Mám na konferenčním stolku instalováno bodové led osvětlení - to je na ty potvory, jak jsem zjistil magnet. Furt jsem jich tam měl několik a dost nepříjemně otravovaly, a lezly mi na skleničku s vinným střikem přes to, že tam mám už 2 "jablíčka".
Doporučuji: mít trocchu střiku nebo něco podobného ve třetinkové skleničce, počkat až vleze dovnitř,dlaní uzavřít,zatřepat se skleničkou a tak ji utopit.Pak už ji snadno nějakým nástrojem vyndáte a její život a další množení ukončíte.Na rozdíl od jiných návodů funguje 100%.Přeju hodně úspěchů.

Drkovcim 5. 1. 2017 20:46
Octomilka obecná pod mikroskopom http://www.youtube.com/watch...
Jana 10. 9. 2018 19:14
Mám pro vás vyzkoušený způsob, jak se jich zbavíte za dvě minuty. Jednoduše nastražte ovoce, které už se začíná kazit, stačí jablko, ony se tam budou držet a pak vezměte vysavač a vysajte je. Obsah pytlíku můžete vytřepat venku, vyhodit nebo je tam i klidně nechat, ony se udusí. 100% úspěšnost.
georg 16. 9. 2019 11:19
nez vypnete vysavac,stríknête do nêho trosku biolitu (spray proti mouchám) ! Nemusíte vysavac rozebírat kvuli vyhození pytlíku ( filtru ) s octomilkami.
Pavel 16. 1. 2020 11:40
Proc jablko vysavat a rovnou nevyhodit?
5

Horoskopy

Střelec Dalo by se říct, že vám jde všechno od ruky a nebojíte se prosadit. Už je to tak. Kolegové vás…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Michal, Michael, Kyriakos

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné