Maminka.czKoronavirus

Tříletý syn Pink měl koronavirus. Plakala jsem a modlila se, říká zpěvačka

9. 4. 2020
Zpěvačka Pink prozradila, že ona i její tříletý syn měli pozitivní testy na novou nemoc Covid-19. Sdělila i podrobnosti, jak koronavirus u jejího malého syna probíhal. "Bylo to děsivé, měla jsem nahnáno," svěřila se zpěvačka.

Bojovat s koronavirem nebylo podle Pink vůbec lehké, ale úplně nejtěžší bylo pozorovat jejího tříletého syna Jamesona, jak trpí. Průběh nemoci byl u něj horší než u jeho mámy: "Probrečela jsem celé noci a nikdy v životě jsem se tolik nemodlila jako teď," svěřila se zpěvačka.

Jameson byl opravdu hodně nemocný, teď už se cítí lépe, i když po třech týdnech má prý stále teplotu. "Poslední týdny jsem si vedla deník o jeho i svých příznacích nemoci. Doufám, že jsme z nejhoršího venku, ale je to jak jízda na horské dráze. Když si myslíte, že je vám dobře, něco se stane," svěřila se Pink. S nemocí prý ještě neskoncovali, i když už mají testy negativní, oba stále trpí symptomy a bůhví, kdy to úplně přejde. 

Jak léčit koronavirus doma?  Pomůže paralen nebo ibalgin?

Zpěvačka navíc celý život trpí astmatem a během nemoci musela sáhnout po i inhalátoru, který naposled používala před několika lety při těžkých astmatických záchvatech. "Bylo to děsivé, nebudu lhát," dodala na Instagramu. Jejímu muži Careymu a osmileté dceři Willow se nemoc naštěstí vyhnula. 

Podle Pink si nemůže být nikdo jistý, že nový typ koronaviru Covid-19 nedostane. Stále nám tvrdí, že rizikovou skupinou jsou jen starší osoby a nemocní lidé, ale po tom, co si prožila se synem, si myslí, že to není vůbec pravda: "Ok, já mám astma, ale Jamesonovi jsou tři, měl by být v pohodě a byl opravdu hodně nemocný," říká a dodává:  "Je to vtipné, ale slibovali nám, že naše děti budou v pohodě, a není to tak. Nikdo před tím není v bezpečí." V karanténě už jsou přes měsíc a už se cítí lépe, ale opravdu to nebylo jednoduché. "Bylo to děsivé, měla jsem nahnáno," uznala Pink.

To je doják! Královské děti na videu děkují doktorům a sestrám
Koronavirus: Otázky a odpovědi odborníků pro těhotné

Speciál o koronaviru

Koronavirus se objevil poprvé na začátku prosince 2019 v  čínském městě  Wu-chan. Onemocnění, které tento koronavirus způsobuje, dostalo označení COVID-19.  Koronaviry vyvolávají nemoci od běžného nachlazení po syndrom akutního těžkého onemocnění dýchacích cest. Onemocnění se přenáší vzduchem  kapénkovou infekcí a nejčastěji zasahuje sliznice horních a dolních dýchacích cest a spojivky. Inkubační doba je 7 - 14 dní. Mezi příznaky koronaviru patří zvýšená teplota, dušnost, kašel, únava a bolesti svalů.

Uzavření škol|Nárok na ošetřovné|Testování na koronavirus|Léčba koronaviru|Rouška bez šití
 
Nákupy - Maminka CZ
Témata: Koronavirus, Nemoc, Slavné maminky, Instagram, Test, Pink, Tříletý syn, Syn, Zpěvačka, Covid, Carey, Size, Nová nemoc, Willow, Jameson

Mohlo by vás zajímat
100 věcí, které by mělo zažít každé dítě dřív, než půjde do školy. Má vaše aspoň půlku?
Kristýna Leichtová rodila doma! Mezi herečkami nebyla první
Marie Doležalová: Celé léto jsem tajila, že znovu čekáme zázrak
Holčička s rozštěpem má po operaci. Teď je z ní krásná slečna. Jak vypadá?
Nástup do školky s dítětem zamává. Proč chodí domů tak unavené?
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
9krát o bolestech břicha v těhotenství. Víte, co která bolest znamená?

Horoskopy

Střelec Milí Střelci, procházíte krásným obdobím, které vám přináší postup v kariéře i ideální rodinné vztahy.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Světluše, Oleg, Světluška

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné