Maminka.czSlavní tatínci

Trojnásobný táta herec Dwayne Johson: Každý chlap chce syna, ale potřebuje dceru!

Dita Mrázková 31.  12.  2021
Pod masou svalů se ukrývá velké srdce, které momentálně patří jeho dvěma malým dcerkám: Jasmine a Tianě. Herec známý z akčních filmů se nestydí sdílet "akční" fotografie, na kterých si s dcerkami hraje s barbínami, češe jim copánky, nebo chystá snídani. Image drsňáka nechává na plátně, doma je to zkrátka zkrocený beránek!

Jeden z nejlépe placených hollywoodských herců je otcem dvacetileté dcery Simone, se svou druhou ženou Lauren přivítali před šesti lety na svět dceru Jasmine. O tři roky později se rodina rozrostla o další holčičku Tianu Giu. Od té doby drsňák a svalovec Dwayne zjihl a na svém Instagramu pravidelně sdílí rodinné fotografie se svými dvěma láskami. Tu na rybách, tu držící jednu z dcer při čurání s komentářem: "Když musí, tak musí. Co naplat, že mi počůrala celé tenisky."

VIDEO: Nejlépe placení herci

Herec se nechal slyšet, že všechny jeho "ženy", manželku nevyjímaje, se staly skvělými ekvalizéry jeho života. "Jsem obklopen estrogenem a už bych to nechtěl jinak. Jen doufám, že dcery nikdy neomrzí, když je drží ty moje dinosauří ruce, i když mám podezření, že jednoho dne to stejně přijde."

Před pár dny oslavila starší Jasmine 6. narozeniny a hrdý táta nemohl nesdílet láskyplné vyznání: "Moje holčička dnes oslaví 6. narozeniny. Silná, sladká, nezávislá, šťastná, kreativní, sebevědomá a co je nejdůležitější - milující a laskavá, se smyslem pro černý humor. Jsem na tebe hrdý, Jasmine, kryju ti záda a vždycky tu budu, abych ti pomohl vést život srdcem a rukama. A nakonec, a to si pamatuj – není větší ženy ve tvém životě, od které by ses toho mohla tolik naučit než tvoje máma. Přeji ty nejlepší narozeniny a dnes večer po práci letím domů, abych tě objal."

Dwayne je prostě citlivý a milující táta, který si z toho, že nemá syna, vůbec nic nedělá. A kdo ví, třeba si zrovna jednoho "naloží" ke svým blížícím se padesátinám.

Témata: Mateřství, Rodina a vztahy, Slavní rodiče, Láska a vztahy, Výchova, Instagram, Životy slavných, Slavní tatínci, Herec, filmy, Celebrity, Otec, Dcera, Dcery, Dwayne Johnson, Jasmine, Dcerka, Simone, Chlap, Akční film, Lauren, Snídaně, Táta
Mohlo by vás zajímat
GALERIE: Přáli si pro dceru sourozence a dočkali se paterčat! Jak žije rodina, kterou milují celé Spojené státy?
Formánková Simona
Instagram
GALERIE: Z topmodelek mámami na plný úvazek. Tyto krásky rozhodně neřeší vrásky
Mrázková Dita
Slavné maminky
Jak vaše krevní skupina ovlivňuje riziko, že se nakazíte koronavirem?
Procházková Simona
Koronavirus
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova
Nedávali jí šanci, nakonec má čtyřčata! Neuvěřitelné fotky před a po
Procházková Simona
Rodina
Historie kočárků: S takovými "žihadly" pro miminka se chlubily naše prababičky
Zenklová Veronika
Retro
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
redakce
Porod