Maminka.czMaminka roku 2023

Tušila jsem, že hezké první barefoot botičky v malých velikostech jsou díra na trhu, říká Denisa Gajdíková

Semifinálové hlasování v soutěži Maminka roku 2023 je v plném proudu, a vy tak máte jedinečnou příležitost podpořit svou favoritku a poslat ji do velkého finále. Dnes vám představujeme soutěžící Denisu Gajdíkovou z kategorie Maminka podnikatelka, která má e-shop Mylerie a zkušebnu s nejmenšími dětskými barefoot botičkami.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„Když dcera Valerie začala dělat první krůčky, věděla jsem, že chci krásné, zdravé a lehké botičky, ale byly k nesehnání. Objednala jsem jich pár z Kanady a založila si Mylerie, že občas při mateřské prodám pár bot a capáčků. Tušila jsem, že hezké první barefoot botičky v malých velikostech jsou díra na trhu. Posílala jsem balíčky z domova, postupem času ale Mylerie rostla a já to doma s 1,5letým dítětem přestala zvládat. Po roce jsem sehnala výpomoc a pronajala sklad. Nabízím online poradenství ohledně prvních botiček a capáčků, aby se maminky nemusely trápit s dětmi ve stresu v obchodech, ale mohly si s klidem objednat botičky z pohodlí domova. Vybudovala jsem si komunitu 16 tisíc maminek na Instagramu, snažím se o osvětu ohledně zdravého obouvání a velmi mě to baví. Mylerie už není jen pro zábavu na mateřské, je to relativně velký e-shop se zkušebnou v Českých Budějovicích,“ popsala maminka Denisa v soutěžním medailonku.

VIDEO:  Maminka roku 2022 - první dojmy po vyhlášení

3 otázky pro maminku

Proč jste se rozhodla se do soutěže přihlásit? 
S návrhem přišel manžel. Říkal, že to bude super, ať jdu do toho, tak jsem souhlasila. Myslím si, že za e-shpem Mylerie stojí hezký příběh, který může být inspirací pro ostatní maminky. Jsem důkazem, že z ničeho na mateřské dovolené jde vybudovat fungující firma. A když se do něčeho vrhnete po hlavě, dáte tomu všechno a budete to milovat, bude to dobrý!

Co pro vás znamená být mámou?
Být mámou je pro mě ta nejdůležitější, nejzodpovědnější a nejkrásnější životní role. Je to nekončící lavina lásky. Dává mi velký prostor pro učení se, sebereflexi a práci sama na sobě. Dcera Valerie je mi velkým zrcadlem, inspirací a do jisté míry i mojí kopií, která mi někdy dává dost zabrat. Být mámou pro mě znamená být tou nejlepší verzí sama sebe, dávat nekončící lásku, jistotu, pochopení a prostor. Navždycky.

Je pro vás náročné skloubit podnikání s mateřskými povinnostmi?
Strašně mi pomáhá manžel. Vaří a stará se o Val chvílemi i během dne. Nejsem na to sama, jsme spolu. V Praze bydlíme sami, rodiny jsou pryč a chůvu nemáme. Vali si během dne střídáme a funguje to parádně. S úklidem nám pomáhá paní, protože bych nezvládala všechno. Prioritou je pro mě Val a Mylerie a se zbytkem potřebuji pomoc.

Klepněte pro větší obrázek

HLASUJTE PRO SVOU FAVORITKU!

Semifinále soutěže Maminka roku 2023 je tu. Společně s patronkami jsme vybrali patnáct semifinalistek – pět z každé kategorie – a teď je na vás, pro koho budete hlasovat. Hlasujte na maminka-roku.cz

Hledáme Maminku BLOGERKU, HRDINKU a PODNIKATELKU. Hlasování běží až do 20. července 2023. Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu.

O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů.

O vítězkách jednotlivých kategorií a absolutní vítězce rozhodne porota složená z redakce, patronek a partnerů soutěže. Vyhlášení proběhne během slavnostního galavečera 17. října 2023.

Témata: Maminka roku 2023, Instagram, Maminka roku 2022, Maminka podnikatelka, podnikání, Barefoot, Finále, Kategorie, Kanada, Vali, Díra, E-shop, České Budějovice, Botička, Praha, Soutěž, Velikost, Maminka, Denisa Gajdíková