Maminka.czHoroskopy

Týdenní horoskop od 13. do 19. května. Raci, v práci si stanovte hranice. Panny, pozor na komunikaci ve vztazích

aši inf 13.  5.  2024
Týden začíná, co všechno vám do života přinesou hvězdy? Zavládne u vás spokojenost, nebo se budete muset připravit na horké chvíle či výzvy? Čemu se musíte vyhnout a na co naopak upřít pozornost? Tohle čeká následující znamení zvěrokruhu.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beran

Berani, v novém týdnu očekávejte příliv kreativní energie a odvahy. Očekávejte také vášeň. Uprostřed týdne je ideální čas vyřešit dosud nevyřešené problémy ve vztazích. Pokud jde o kariéru, můžete se těšit na uznání, takže se neostýchejte převzít iniciativu. Ve vztazích budete čelit zkoušce a pamatujte si, že klíčová je komunikace. Mluvte upřímně a od srdce. O víkendu se můžete těšit na zajímavé aktivity s partnerem.

VIDEO: Horoskop: Na co mají talent jednotlivá znamení?

Býk

Býci, tématem tohoto týdne je osobní růst, kdy je ideální čas jít za svým cílem. Ve finanční sféře očekávejte zisky, ale případné výdaje si raději dobře promyslete. Vztahy, zejména rodinné, se dostanou do centra pozornosti uprostřed týdne. Je čas pěstovat své kořeny a posilovat vazby. V práci se pokuste posunout vpřed, vaše úsilí nezůstane bez povšimnutí. Romantiku očekávejte na konci týdne, to se týká zadaných i single. O víkendu se spojte s přírodou a uzemněte se.

Blíženci

Blíženci, připravte se na týden intelektuální stimulace a společenských aktivit. Vaše zvědavost může vést k prospěšným zkušenostem nebo krátkým výletům. Komunikace je vaše superschopnost, tak ji použijte k postupu v práci a vyřešení případných nedorozumění ve vztazích. Z finančního hlediska pečlivě sledujte rozpočty, ale lakomí být nemusíte. Milostný život vypadá slibně. O víkendu budete kreativní, zkuste něco, co jste ještě nezkusili, uvidíte, jak zazáříte.

Rak

Raci, tento týden se zaměřte na emoce a domácí život. Možná budete mít pocit, že práce je víc, než je zdrávo. Hledejte soulad mezi profesním a osobním životem a stanovte si jasné hranice. Odolejte impulzivním nákupům. Vaše vztahy možná projdou zkouškou, tak buďte hlavně laskaví. Pokud jde o zdraví, praktikujte techniky snižování stresu. Přes víkend zvažte úpravu bytu nebo uspořádejte rodinnou sešlost. Důvěřujte intuici.

Horoskop na květen 2024 pro všechna znamení. Vodnáři, riskujte, Raci, dopřejte si čas sami pro sebe

Lev

Lvi, vás čeká týden dynamiky a produktivity. Vaše vůdčí schopnosti se mohou silně projevit hlavně v práci, dovolte však, aby vám pomohli i kolegové. Z finančního hlediska je vhodné udržovat rovnováhu mezi spořením a utrácením. Ve vztazích si dejte pozor, někdo blízký by mohl zneužít vaši upřímnou radu. Pokud sportujete, pokračujte, ale nepřehánějte to. I vy máte limity. Vyhlídky na romantiku jsou vysoké, možná vás čeká víkendové rande. Využijte chytře své charisma, svůj protějšek zaujmete zcela stoprocentně.

Panna

Panny, tento týden vás hvězdy vyzývají k nalezení rovnováhy. Můžete být rozpolcené mezi osobními cíli a svými závazky vůči ostatním. Vaše analytická povaha vám v tomto případě ale dobře poslouží. Pozor na komunikaci ve vztazích, snažte se vyjadřovat svoje potřeby citlivě. V polovině týdne můžete očekávat nemilé finanční aktivity, ale vy to zvládnete. Zaměřte se celý týden na time management, během víkendu relaxujte, abyste nabrali sílu. Upřednostňujte rutinní činnosti, které podporují duševní klid.

Váhy

Váhy, tento týden je o harmonii. Může se stát, že budete účastníkem konfliktů. Snažte se posílit spojení, která přinášejí pozitivní růst. Pozor, mohlo by nastat dilema na pracovišti vyžadující vaši vrozenou diplomacii. Hledejte odpověď uvnitř – a vy ji tam máte. Pokud jde o romantiku, může to být intenzivní období. Poslouchejte nejen slova, ale i ticho mezi nimi. Nezanedbávejte své duševní zdraví. Rovnováha je váš klíč k úspěchu.

Nejlepší dvojka táta a syn podle horoskopu. Mezi kým to bude dobře fungovat, a proč?

Štír

Štíři, tento týden bude ve znamení vaší síly, ale abyste skutečně zazářili, vyžaduje to směr. Jakmile se objeví výzvy, použijte svou strategickou mysl. Emoce mohou být na vysoké úrovni, proto je usměrňujte, ale konstruktivně. V lásce se může objevit hluboké spojení, nebojte se zranitelnosti. Pokud jde o kariéru, hledejte skryté příležitosti a využijte vaši intuici. Dávejte si pozor na finanční impulzivitu; místo toho použijte své analytické schopnosti. Během týdne dbejte na disciplínu. Wellness zařaďte do své každodenní rutiny. O víkendu očekávejte nějaké odhalení.

Střelec

Střelci, tento týden bude ve znamení profesních ambicí. Vaše intuice vás zavede do vlivných kruhů lidí, kteří mohou změnit váš život. Spolupráce bude vzkvétat, zejména při výměně názorů. Uprostřed týdne si dejte pozor na finance, buďte pro jistotu konzervativnější. Pěstujte vztahy s nejbližšími lidmi a trénujte komunikaci, která může zaostávat, ale věřte, že pokud to zvládnete, vše se zlepší. Víkend přinese romantická dobrodružství. Přemýšlejte o osobním růstu, je čas zasít semínka pro budoucí úspěchy.

Kozoroh

Tento týden je ve znamení životních rozhodnutí. V práci zjistíte, že vaše úsilí přináší výsledky. Vyvažte však ambice a osobní pohodu, zvládání stresu je klíčové. Finanční rozhodnutí budou vyžadovat zvláštní opatrnost. Vyhněte se impulzivnímu utrácení a usilujte o dlouhodobé zisky. Osobní vztahy se budou prohlubovat a očekávejte jasnou a empatickou komunikaci. Kreativní činnosti vám přinášejí radost, proto se věnujte koníčkům, které osvěží vaši mysl. O víkendu se do popředí dostanou rodinné povinnosti, projevte uznání.  

Školáci podle horoskopu: Panny jsou pečlivé, Ryby mají rády autority, Blíženci jsou šašci třídy

Vodnář

Vodnáři, tento týden budete zářit. Očekávejte průlomy v pracovních projektech, které mohou upoutat pozornost vlivných mecenášů. Spolupráce je dobrá, ale buďte asertivní, abyste si zajistili, že se vaše nápady dostanou tam, kam mají. Uprostřed týdne možná přehodnotíte pracovní závazky, tak se připravte na změnu. V lásce očekávejte hravé a bezstarostné období. Rodinná dynamika vyžaduje porozumění, buďte harmonizátorem. O víkendu věnujte čas uzemnění, jako je zahradničení nebo vaření.

Ryby

Ryby, tento týden čekejte silné emoce a zvýšenou intuici. Díky tomu se vám bude dařit v práci a dosáhnete týmového úspěchu. Nevyhýbejte se ale ani vedoucím rolím, vaše znalosti jsou neocenitelné. V lásce se více otevřete a vyjádřete svoje vnitřní sny. Uprostřed týdne vás čekají kulturní aktivity, které nakrmí vaši duši. V rodině se snažte spíše naslouchat, někdy ticho nabídne víc než slova. Na konci týdne vás čeká něco, co s vámi bude hluboce rezonovat, nechte se překvapit.

Nejhorší rodičovská vlastnost podle znamení zvěrokruhu. Na čem byste měli zapracovat?
Témata: Horoskopy, Znamení podle horoskopu, Beran, Býk, Rak, Blíženec, Panna, astrologie, Kozoroh, Komunikace, Lev, Vodnář, Štír, Střelec, Blíženci, Ryby, Láska, Vztah, Znamení zvěrokruhu, Horoskop