Maminka.czHoroskopy

Týdenní horoskop od 20. do 26. května 2024. Raci, při rozhodování se řiďte srdcem, Lvi, dejte si pozor na střety s autoritami

aši inf 20.  5.  2024
Týden začíná a co všechno čeká jednotlivá znamení? Budete se muset připravit na překážky, finanční ztráty, nebo vás čekají milá překvapení v kariéře a lásce? Začíná sezona Blíženců, což je dynamické a vzdušné znamení.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

V novém týdnu očekávejte čerstvou energii, která ovlivní váš život, pozitivní změny a schopnost vidět věci z optimističtější stránky. Blíženci jsou znamení duality, která řídí to, co se v daný okamžik rozhodnete dělat, oproti plánům, ke kterým se zavážete do budoucna. Co tedy čeká jednotlivá znamení v novém týdnu?

VIDEO: Rodič podle znamení

Beran

Už dnes pocítíte silnou dynamiku, která bude následovat vaše srdce a to, co (a koho) nejvíc chcete. Měsíc ve Vahách vám pomůže porozumět emocím vůči stávajícímu partnerovi nebo někomu novému, koho máte na očích. Mars vám dodá sílu a impulz k akci. Máte jedinečnou příležitost, že budou létat jiskry a že zároveň získáte pocit důvěry. V tomto týdnu budete překypovat energií a vaše nadšení bude nakažlivé i pro ostatní. V práci se snažte delegovat úkoly, abyste se vyhnuli vyhoření. Úplněk uprostřed týdne vybízí k novému začátku v osobních cílech.

Býk

V novém týdnu se zaměřte na to, čeho si ve vztahu, stejně jako v životě, ceníte nejvíc. Energie Blíženců vám pomůže provést nezbytné změny, abyste si vytvořili prostor pro to, co je pro vás nejdůležitější. Máte-li partnera, ctěte priority a věnujte se mu. Možná budete nuceni obhajovat to, co potřebujete ve vztahu více vidět a cítit. Býci, celý týden je o hledání rovnováhy, očekávejte hladší interakce v osobních i pracovních vztazích. Vaše pragmatická povaha vám pomůže efektivně řešit složité problémy. Věnujte pozornost svému zdraví, dodržujte vyváženou stravu a odpočívejte. Úplněk nabízí šanci na obnovu, stanovte si jasné a dosažitelné cíle.

Blíženci

Nejlepší den pro lásku bude čtvrtek 23. května. Úplněk ve Střelci přitahuje pozornost k vašemu emocionálnímu naplnění. Střelec je vaše protikladné znamení a řídí váš romantický život. Možná budete muset překonat i náročné chvíle se svým partnerem. Tento týden budou vaše komunikační schopnosti v centru pozornosti, možná budete výmluvnější a přesvědčivější než kdy jindy. Je to ideální příležitost na vyjednávání nebo předkládání nových nápadů. Očekávejte více energie a duševní svěžesti, použijte to k řešení přetrvávajících úkolů či problémů. O víkendu si udělejte čas na odpočinek a upřednostněte péči o sebe, abyste dobili své duševní baterie.

Co potřebuje vaše dítě podle horoskopu? Malým Beranům dopřejte nezávislost, Rybám rutinu a klid

Rak

Vaše vztahy se prohloubí ve čtvrtek 23. května a energie Blíženců vytvoří touhu po vytvoření hlubokého spojení. Ať už jste svobodní, nebo zadaní, je důležité nejen očekávat, že váš partner bude vědět, co chcete nebo potřebujete, ale musíte být transparentní a vše říkat na rovinu. Singles mají příležitost k romantickému setkání, které jako by bylo posvěceno shůry. Nechte se tento týden vést svým srdcem při rozhodování. V práci se zaměřte na týmovou spolupráci, udržujte ale emocionální hranice, abyste nebyli vyčerpaní. Uprostřed týdne očekávejte určité odhalení, které ovlivní vaše rozhodnutí. Víkend je čas na odpočinek a kreativní činnosti.

Lev

Lvi, připravte se na dynamický a energický týden, kdy Slunce rozzáří váš společenský a profesní sektor. Ocitnete se v centru pozornosti a budete mít příležitost předvést své vůdčí schopnosti. Vaše charisma se zvýší, pozor si ale dejte na potenciální střety s autoritami. Vyvažujte ambice s diplomacií, abyste úspěšně zvládli konflikt. Věnujte pozornost stravovacím návykům a zajistěte si dostatek odpočinku. Romantika by se mohla objevit uprostřed týdne, zejména na pracovišti. Ať už je to někdo, s kým jste se setkali v minulosti, nebo jste se potkali na služební cestě, toto spojení bude mít velký potenciál pro budoucí život.

Panna

Panny, úplněk ve Střelci vyvrcholí ve čtvrtek 23. května a přinese vám pozitivní okamžiky pro domácí intimitu ve vztahu. Střelec řídí témata domova, rodiny a blízkého partnerství, která sdílíte s tím, koho milujete. Úplněk ve Střelci znamená, že můžete cítit příznivý pocit emocionálního naplnění a podpory pro to, čeho chcete v životě dosáhnout. To vám přinese potvrzení, že jste ve vztahu, po kterém jste vždy toužily.  V práci vás možná čeká začátek nové kariéry. V novém týdnu najdete odpovědi v oblastech, které se vám dřív zdály zamlžené. Svobodné Panny, mějte naději, může vás překvapit zajímavé setkání.

Nejúspěšnější a nejtalentovanější děti zvěrokruhu. Kterým dětem se bude vždycky dařit a proč?

Váhy

Váhy, tento týden bude směsí sociálních závazků a osobní introspekce. Měly byste cestovat, vzdělávat se nebo objevovat nové. Venuše zkrášlí vaše vztahy a dodá jim nádech kouzla a harmonie. V pátek 24. května očekávejte důležité rozhovory, zejména o plánech nebo závazcích, které zvažujete ve svém romantickém vztahu. Tyto rozhovory vám umožní vyjádřit své nejhlubší pocity, obavy a naděje do budoucna. Využijete energii úplňku k důkladné konverzaci se svým partnerem.

Štír

Štíři, tento týden vám přinese silnou transformaci zejména ve vztazích. Spolupráce a osobní vazby budou vzkvétat, pokud budete udržovat otevřenou a upřímnou komunikaci. Je to období, kdy musíte věnovat čas tomu, abyste přijali změny, které se týkají vašeho vztahu. Jedině tak získáte lásku, po které jste toužili. Je nutné udělat si čas na to, abyste skutečně naslouchali potřebám svého partnera. Zejména v pátek 24. května budete zažívat hluboké spojení s domovem a rodinou. Svobodní Štíři mohou potkat někoho zajímavého, zejména díky společným zájmům.

Střelec

Může se zdát, že vše je zahaleno do růžového obláčku, zejména ve čtvrtek 23. května. Blíženci budou vládnout vašemu romantickému sektoru a vy se necháte vést srdcem. Je ale důležité, abyste ctili to, co chcete ve vztahu a od partnera, protože se pak naskytnou příležitosti pro větší životní změny. Energie Blíženců vám dodá nový nádech vzrušení do současného vztahu nebo přinese novou lásku. Soustřeďte se na momentální radost a přítomnost. V tomto týdnu očekávejte dobrodružství a expanzi i v profesní sféře. Ponořte se do nových koníčků i věcí, o kterých jste zatím jen přemýšleli. Ve čtvrtek pozor na napětí s blízkým kolegou nebo přítelem, procvičujte trpělivost. O víkendu se věnujte rodině a přátelům.

Miminka podle horoskopu. Která znamení častěji pláčou a vyžadují neustálou pozornost?

Kozoroh

Kozorozi, v tomto týdnu budete zažívat velký příval energie, který se projeví především v práci. Na začátku týdne pracujte na doladění svých dlouhodobých cílů. Středa je optimální pro strategické plánování, důvěřujte své pečlivé povaze při rozhodování. Z emočního hlediska se mohou objevit uprostřed týdne problémy, zejména v osobních vztazích. Rozhodující je otevřená komunikace a stanovení hranic. Páteční měsíční energie vybízí k zamyšlení a péči o sebe, proto se věnujte aktivitám, které omlazují vašeho ducha. Víkend nabízí harmonické spojení práce a odpočinku, ideální pro dohánění nevyřízených úkolů a trávení kvalitního času s blízkými.

Vodnář

Vodnáři, v novém týdnu očekávejte inovace a inspiraci. Je to čas na to, abyste se vymanili z konvenčních cest a prozkoumali nové jedinečné nápady. Pondělí podnítí vaši kreativitu, v úterý se naladíte na kolegy, kteří s vámi sdílejí vaše vizionářské cíle. Použijte tato spojení k brainstormingu a spolupráci. V polovině týdne můžete čelit neočekávaným změnám, zejména v pracovním prostředí. Ve čtvrtek se zamyslete nad svými osobními cíli a nad tím, jestli jsou v souladu s vašimi profesními zájmy. V pátek je ideální čas pro upřímné rozhovory s blízkými. Na konci týdne vás čekají nové možnosti nebo změny ve vztahu. Očekávat můžete i zasnoubení nebo žádost o ruku.

Ryby

Ryby, nikdy není pozdě na úspěch v lásce, o které jste snily. Zvláště když může být blíž, než si myslíte. Zejména v sobotu 25. května můžete očekávat prostor pro lásku. Energie Blíženců vládne nad vaším domovem a rodinou, takže je velká pravděpodobnost, že se kvůli lásce přestěhujete nebo se k sobě nastěhujete, případně rozšíříte stávající rodinu. Obzvláště silné pozitivní změny v romantickém životě očekávejte o víkendu. V tom všem by vám mohla pomoci vaše intuice. O víkendu se zapojte do činností, které uklidňují vaši duši, jako jsou procházky v přírodě nebo meditační praktiky.

Nejvzteklejší děti horoskopu. Která tři znamení dají rodičům pořádně zabrat?
Témata: Horoskopy, Rak, Štír, Kozoroh, Znamení podle horoskopu, Panna, Býk, Lev, Blíženec, Vodnář, Střelec, astrologie, Beran, Slunce, srdce, Ryby, Blíženci, Mars, Láska, Rozhodování, Sektor, Vztah, Energie, Znamení, Venuše