Maminka.czHoroskopy

Týdenní horoskop od 6. do 12. května. Kozorozi, pozor na zbytečné výdaje, Raci, věnujte pozornost rodině

aši inf 6.  5.  2024
Týden začíná. Co přichystaly hvězdy pro jednotlivá znamení? Kdo bude mít štěstí v lásce, komu se bude dařit v práci, a kdo naopak bude muset dávat pozor? Co vás čeká, najdete v týdenním horoskopu.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beran

Berani, nový týden je pro vás časem ambicí. Vaše touha po úspěchu bude nezastavitelná. Pozor na komunikaci, buďte trpěliví a nejdřív se raději rozhlédněte, než uděláte krok. Pokud jde o vztahy, můžete se těšit na náhodné setkání, které může zažehnout vášnivou jiskru, nebo posílíte již existující vztah. Přijměte změny, které povedou k osobnímu růstu. Udělejte si čas na to, abyste se soustředili a správně vynaložili energii. V oblasti zdraví udržujte rovnováhu, pozorně poslouchejte, co vám tělo říká.

VIDEO: Rodič podle znamení

Býk

Býci, v novém týdnu přemýšlejte o svých hodnotách a rozhodnutích, která učiníte. Očekávejte harmonii v sociálních vazbách, pozor si dejte na mírné problémy v komunikaci, zejména mezi blízkými. Zkontrolujte si své e-maily, abyste předešli nedorozuměním. V případě financí se může naskytnout neočekávaná příležitost. Buďte ale opatrní. Ve vztazích můžete očekávat prohloubení stávajících spojení. Vyjadřujte jasně emoce. Pozornost věnujte zdraví, především prevenci.

Blíženci

Blíženci, tento týden slibuje komunikační smršť, takže se připravte na aktivní výměnu názorů a příval zpráv. Vaše osobní kouzlo bude na vrcholu. Je vhodný čas prodiskutovat důležité nápady. Nenechte se však svou družnou povahou odvádět od toho, abyste dbali na promyšlené rady svého okolí. Partnerství, ať už v lásce, nebo v podnikání, pravděpodobně projde smysluplným vývojem. Zůstaňte otevření přijímání různých úhlů pohledu a ve spolupráci najdete harmonii. O víkendu věnujte trochu času koníčku, který vám přináší radost.

Rak

Raci, tento týden byste měli pečlivě dbát na svou osobní a profesní sféru. Emoce budou silné, takže je důležité udržet rovnováhu mezi srdcem a myslí. Věnujte pozornost dynamice rodiny, možná vás čekají důležité lekce. Profesionálně je to období, kdy se musíte spíše umírnit než se pouštět do nových projektů. Je potřeba mít pevnou půdu pod nohama, než se pohnete vpřed. Tento týden je vhodný na reorganizaci vašeho životního prostoru. Ke konci týdne by vám nečekané setkání mohlo nabídnout novou perspektivu nebo nového spojence, takže buďte otevření sociálním interakcím.

Co potřebuje vaše dítě podle horoskopu? Malým Beranům dopřejte nezávislost, Rybám rutinu a klid

Lev

Lvi, vaše energie bude tento týden silná, takže je skvělý čas dostat své dlouhodobé projekty do popředí. Vaše vůdčí kvality budou lidé kvitovat, což vám dá navrch v profesionálních situacích. Nebojte se a důvěřujte si, protože hvězdy jsou vám nakloněny. Svobodní Lvi mohou potkat někoho zajímavého, zadaní Lvi by se měli zaměřit na péči o stávající vztahy. Pozor na finance, investujte rozumně a vyhněte se utrácení. V polovině týdne se může objevit překvapivá příležitost, která otestuje vaši přizpůsobivost. Zdraví je vaše bohatství, proto nezanedbávejte svou fyzickou pohodu. Zařaďte do své rutiny relaxaci.

Panna

Panny, soustřeďte se na přesnost. Kariérní úkoly vyžadují analytickou zdatnost a efektivitu. Očekávejte pozitivní týden i v milostném životě.  Tento týden vás bude lákat sebezdokonalování a váš intelekt bude na vrcholu. Pokud jde o zdraví, dejte přednost relaxaci a snížení napětí. Společenské vztahy by mohly přinést užitečné kontakty. Ke konci týdne přemýšlejte o aspiracích, ale plánujte s rozvahou. Budete-li ke všemu přistupovat metodicky, můžete se těšit na plodný týden.

Váhy

Váhy, tento týden bude ve znamení láskyplné Venuše. Romantické vztahy pokvetou, pokud budete mít pro partnera porozumění. V práci se snažte být taktní a zároveň asertivní. Pozor na nepředvídané finanční výdaje. Tento týden je také nakloněn cestování nebo vzdělávání. Věnujte také více času svému tělu i duši. Zaměřte se na rodinný život, prohlubujte přátelství. O víkendu budou vaše ambice na vrcholu, využijte je a čeká vás úspěch.

Matky a dcery podle horoskopu. Tyhle dvojice si spolu budou rozumět a vytvoří nejsilnější pouto

Štír

Štíři, tento týden budete obdařeni návalem odhodlání. Pracovní výzvy otestují vaši sílu, ale také předvedou vaše schopnosti. Vašimi vztahy se bude prolínat vášeň, ale cenit se bude jejich hloubka. Finanční prozíravost je pro vás v tomto týdnu zásadní, pokud jde o peníze, jednejte promyšleně. Čekají vás taky intelektuální aktivity. Myslete i na zdraví a nezapomeňte si jít zacvičit. Rodinná pouta budou posílená. Na konci týdne slaďte záměry se skutečnými touhami, budete se ale muset ponořit hluboko do svého nitra.

Střelec

Střelci, nový týden bude ve znamení osobního růstu. Budete mít nutkání osvobodit se od rutiny, takže nasměrujte energii do kreativních projektů. V práci bude vše probíhat v normálu, spolupráce s kolegy bude obzvláště plodná a povede k potenciálnímu uznání od šéfů. Pokud jde o srdeční záležitosti, buďte trpěliví, hlavně nic neuspěchejte. V případě zdraví je nutné fyzickou aktivitu vyvažovat dostatečným odpočinkem. Zaměřte se zejména na zvládání stresu. Usilujte o harmonické vztahy, vyhýbejte se hádkám o triviální věci. Na konci týdne vás čeká zajímavé setkání, které pro vás bude inspirativní.

Kozoroh

Kozorozi, nový týden vám slibuje stabilní tempo, ideální pro řešení úkolů, které jste oddalovali. Konečně budete schopní řešit složité projekty a odhalíte v sobě i vůdčí schopnosti, které zapůsobí na vaše okolí. Láska je ve vzduchu, a pocítíte ji, ať už jste svobodní, nebo zadaní. Využijte tento týden k vyjádření své náklonnosti. Finanční moudrost je prvořadá, zvažte investice orientované na budoucnost a dávejte si pozor na zbytečné výdaje. Vašemu zdraví může prospět všímavé stravování a pravidelná fyzická aktivita. Myslete i na psychiku, abyste byli odolnější vůči stresu. Uprostřed týdne pozor na nepředvídané aktivity, buďte ostražití.

Horoskop na květen 2024 pro všechna znamení. Vodnáři, riskujte, Raci, dopřejte si čas sami pro sebe

Vodnář

Vodnáři, v tomto týdnu se ocitnete na křižovatce a budete přemýšlet o otázkách života. Budou vás napadat inovativní myšlenky, které povedou k osobním i profesním rozhodnutím. Čeká vás zajímavá spolupráce, která může nabrat nečekaný a vzrušující směr. Pokud jde o romantiku, hlavně buďte autentičtí. V případě financí hledejte alternativní zdroje příjmu. Myslete na svoje zdraví, hlavně psychické. Víkend naznačuje klid, využijte tento čas k dobití baterek a zamyšlení.

Ryby

Ryby, v novém týdnu očekávejte směs inspirace a pragmatismu. Budete mít spoustu představivosti, ale díky Merkuru se vám podaří svoje nápady zakotvit do realizovatelných plánů. V práci buďte pečlivé, věnujte se detailům. V lásce vás čeká prohloubení emocí a posílení vazeb. Nezadané Ryby by se mohly těšit z okouzlujícího nového setkání. V sociálních interakcích myslete na diplomacii, více poslouchejte, než mluvte. Kreativita bude tento týden na vrcholu.

Témata: Zdraví, Rodina, Horoskopy, Rak, Štír, Kozoroh, Znamení podle horoskopu, Panna, Býk, Lev, Blíženec, Vodnář, Střelec, astrologie, Beran, Ryby, Blíženci, váhy, Zbytečný výdaj, Rodinná pouta, Venuše, Znamení, Rod, Vztah, Merkur, Zdraví na Heureka.cz