Maminka.czHoroskopy

Týdenní horoskop pro všechna znamení od 10. do 16. června. Býky čeká ocenění v práci, Lvy vášeň a romantika

infKamila Svobodová 10.  6.  2024
Další týden je před námi a hvězdy mají pro každé znamení zvěrokruhu připravené zajímavé předpovědi. Podívejte se, co vás čeká a jak můžete co nejlépe využít příležitosti, které vám přijdou do cesty.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beran (21. března – 20. dubna)

Tento týden budete plní energie a odhodlání. Je ideální čas začít nový projekt, nebo dokončit něco, co jste dlouho odkládali. V pracovní sféře můžete očekávat úspěch, pokud budete jednat rozhodně a sebevědomě. V osobním životě se snažte naslouchat potřebám svých blízkých.

VIDEO: Horoskop pro rok 2024: Koho čeká velký úspěch?

Býk (21. dubna – 21. května)

Budete cítit potřebu větší stability a jistoty. Soustřeďte se na rodinné záležitosti a zkuste vyřešit případné konflikty. V práci se zaměřte na detail a preciznost, což vám přinese ocenění. Nezapomeňte na péči o své zdraví a dopřejte si chvíle relaxace.

Blíženci (22. května – 21. června)

Tento týden budete velmi komunikativní a společensky aktivní. Využijte to k navazování nových kontaktů a upevnění stávajících vztahů. V pracovní oblasti budete kreativní a plní nápadů, což může vést k zajímavým příležitostem. Osobní život bude plný zábavy a nových zážitků.

Témata: Horoskopy, Štír, Rak, Kozoroh, Býk, Znamení podle horoskopu, Vodnář, Lev, Panna, astrologie, romantika, Beran, Střelec, Váha, Vášeň, Ocenění, Znamení zvěrokruhu, Osobní život, Znamení, Energie, Horoskop

Video