Maminka.czHoroskopy

Týdenní horoskop pro všechna znamení od 17. do 23. června. Berany čeká romantika, Kozorohy úspěch v práci

Kamila Svobodová 17.  6.  2024
Hvězdy opět odhalují, co vás čeká v nadcházejícím týdnu. Podívejte se, jaké příležitosti a výzvy vás mohou potkat od 17. do 23. června a jak nejlépe využít energii, kterou vám vesmír nabízí.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beran (21. března – 20. dubna)

Tento týden budete plní energie a vášně. V práci se nebojte pustit do nových projektů a přinést své inovativní nápady na světlo. Osobní život vám přinese příležitosti pro romantiku a nové začátky. Dávejte si však pozor na přílišnou impulzivitu, která by mohla vést k nedorozuměním.

VIDEO: Helen Stanku: Horoskop lásky a financí 2024

Býk (21. dubna – 21. května)

Hvězdy vám přinášejí týden plný stability a pohody. V práci se zaměřte na dokončení rozpracovaných úkolů a nechte si čas na plánování budoucnosti. Osobní život bude klidný a harmonický, ideální čas strávit více času s rodinou a blízkými přáteli. Nezapomeňte také na péči o své zdraví.

Blíženci (22. května – 21. června)

Budete v centru pozornosti a vaše komunikativní dovednosti budou na vrcholu. Tento týden je ideální pro networking a navazování nových kontaktů, které vám mohou přinést zajímavé příležitosti. V osobním životě si užijete společenské akce a setkání, kde můžete potkat zajímavé lidi.

Horoskop na červen 2024. Blíženci budou přitahovat pozitivní energii, Panny se musí vyvarovat impulzivních rozhodnutí
Témata: Horoskopy, Rodina, Znamení podle horoskopu, Beran, Rak, Lev, Kozoroh, Vodnář, Štír, astrologie, Panna, Býk, Střelec, romantika, Vesmír, Plánování, Horoskop, Osobní život, Helen Stank, Energie, Váha