Maminka.czHoroskopy

Týdenní horoskop pro všechna znamení od 24. do 30. června. Střelci se vydají na cesty, Váhy čeká harmonie s rodinou

infKamila Svobodová 24.  6.  2024
Přichází poslední červnový týden a hvězdy si opět připravily zajímavé předpovědi. Podívejte se, co vás čeká od 24. do 30. června a jak nejlépe využít příležitosti, které vám tento týden přinese.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beran (21. března – 20. dubna)

Tento týden budete plní elánu a nadšení. Vaše energie bude nakažlivá, což vám pomůže v práci i v osobním životě. V zaměstnání se nebojte prosazovat své nápady, kolegové je ocení. V lásce vás čekají romantické chvíle, buďte otevření novým zážitkům a nebojte se ukázat své city.

VIDEO:  Čínský horoskop 2024: Zdraví

Býk (21. dubna – 21. května)

Budete cítit potřebu stability a jistoty. Tento týden je ideální pro uspořádání financí a plánování budoucnosti. V práci se soustřeďte na detaily a dokončení rozpracovaných úkolů. V osobním životě si dopřejte čas s rodinou a přáteli, jejich podpora vám dodá klid a pohodu.

Blíženci (22. května – 21. června)

Komunikace a společenský život budou na vrcholu. Využijte svou výřečnost k navazování nových kontaktů a upevnění stávajících vztahů. V práci budete kreativní a plní nápadů, což vám přinese nové příležitosti. Osobní život bude plný zábavy a setkání s přáteli.

Velký horoskop na léto 2024: Váhy, nepracujte na dovolené. Štíři touží po objevování neznámého
Témata: Horoskopy, Rodina, Znamení podle horoskopu, Beran, Rak, Lev, astrologie, Kozoroh, Vodnář, Štír, Panna, Býk, Střelec, přítel, Váha, Vztah, Horoskop, Harmonie, Osobní život, Nový zážitek, Energie