Maminka.czHoroskopy

Týdenní horoskop pro všechna znamení od 27. května do 2. června: U Beranů to bude skřípat. Býci, hlídejte si peněženku

infKamila Svobodová 27.  5.  2024
Sezona Blíženců je v plném proudu, což přináší do našich životů dynamiku a lehkost. Tento týden nás čekají překážky, finanční ztráty, ale i milá překvapení v kariéře a lásce. Přečtěte si, co vás čeká podle vašeho znamení.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beran (21. března – 19. dubna)

Tento týden bude pro Berany náročný v pracovní sféře. Připravte se na nečekané výzvy, které budou vyžadovat vaši plnou pozornost. V osobním životě vás čekají menší nedorozumění s partnerem, ale společným rozhovorem je vyřešíte.

VIDEO:  Čínský horoskop 2024: Jiří Čermák

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci, tento týden se zaměřte na své finance. Mohou nastat nečekané výdaje, proto buďte opatrní při nakládání s penězi. V lásce vás čeká příjemné překvapení od vašeho partnera, které vám zlepší náladu.

Blíženci (21. května – 20. června)

Sezona Blíženců přináší do vašeho života spoustu energie a nových příležitostí. V práci se vám bude dařit, a to zejména díky vaší komunikativnosti a schopnosti rychle reagovat na změny. V lásce se můžete těšit na romantické chvíle s partnerem.

Rak (21. června – 22. července)

Raci, tento týden se zaměřte na své zdraví. Dbejte na dostatek odpočinku a nezapomínejte na pravidelný pohyb. V pracovní sféře se můžete těšit na pozitivní změny, které vám přinesou nové možnosti. Ve vztazích buďte trpěliví a naslouchejte svému partnerovi.

Co potřebuje vaše dítě podle horoskopu? Malým Beranům dopřejte nezávislost, Rybám rutinu a klid
Témata: Horoskopy, Kariéra, Rak, Štír, Kozoroh, Znamení podle horoskopu, Panna, Býk, Lev, Blíženec, Vodnář, Střelec, astrologie, Beran, partner, Láska, Váha, Znamení, Horoskop, Peněženka, Jiří Čermák, Finanční oblast