Maminka.czSlavné maminky

Tyhle slavné ženy s mateřstvím neotálely. Které celebrity vyměnily ve dvaceti večírky za mateřské povinnosti?

Simona Formánková 10.  9.  2022
Byly mladé a svět jim právě otevíral brány neomezených možností. Ony se však rozhodly bujaré večírky a dlouhé hodiny strávené s přáteli vyměnit za kojení, plenky a péči o vlastní dítě. Kdo ze světových celebrit se stal brzy matkou? A zapochybovaly někdy o svém rozhodnutí?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Stát se matkou je velkým životním milníkem pro ženu v každém věku. Obrovská zodpovědnost za vlastní dítě si vyžaduje vyspělost a přerovnání dosud stanovených priorit. S mateřskými povinnostmi se totiž veškerá pozornost přesouvá na malého tvorečka, který je na vás zcela závislý. Dá se taková změna ustát, když je vám kolem dvaceti? Tyto ženy dokazují, že rozhodně ano!

VIDEO: Módní styl Victorie a Davida Beckhamových

Victoria Beckham

Anglická zpěvačka a módní návrhářka Victoria Beckham je známá především účinkováním v populární hudební skupině Spice Girls. Ačkoli jí tato zkušenost zajistila hvězdnou kariéru, Victoria za svůj největší životní úspěch považuje fakt, že se stala matkou. Navíc jako poměrně mladá. 

Victoria přivedla na svět své první dítě, syna Brooklyna, když jí bylo 24 let. Zpěvačka, kterou si fanoušci mohou pamatovat pod přezdívkou Posh Spice, je nyní už čtyřnásobnou matkou. S manželem Davidem Beckhamem mají ještě dceru Harper a syny Romea a Cruze. 

Klepněte pro větší obrázek
Vzpomínáte na kapelu Spice Girls? Victoria, Mel B, Geri, Mel C a Emma jsou dnes zasloužilými mámami!

Jamie Lynn Spears

Americká herečka a zpěvačka Jamie Lynn Spears je mladší sestrou známější Britney Spears. Že se stane matkou, oznámila, když jí bylo pouhých šestnáct let. V několika rozhovorech přiznala, že se tenkrát cítila nesvá, protože kamkoli přišla, byla nejmladší matkou a lidi se na ni dívali skrz prsty. Tvrdí však, že být pro své dítě dobrou a schopnou mámou nemá co dělat s věkem. „V životě už jsem potkala plno úžasných maminek, kterým je od 20 do 50 let. Takže je jedno, jestli jsou mladé nebo staré, vždy je to o lásce k dítěti.

Klepněte pro větší obrázek

Kate Hudson

První dítě herečky Kate Hudson, syn Ryder, se narodil, když jí bylo pouhých 24 let. Navzdory tomu, že to není pro mateřství extrémně nízký věk, Kate přiznala, že se v tu dobu cítila spíše jako „dospívající matka“. Nyní je matkou tří dětí a každé z nich má jiného otce. Výhodou velkého věkového rozdílu mezi Ryderem a jeho mladšími sourozenci je, že pomáhá s hlídáním a péčí o ně. 

Klepněte pro větší obrázek

Adele

Britská zpěvačka Adele se po porodu syna ve svých 24 letech přiznala, že se potýkala s poporodní depresí. I když své dítě zbožňovala, být matkou se jí v tu dobu doslova hnusilo. Snažila si pravidelně jednou týdně užívat den sama pro sebe, což jí pomohlo toto těžké období překonat. Ulevilo se jí také ve chvíli, kdy se o své pocity a myšlenky podělila s přáteli. 

Klepněte pro větší obrázek

Hilary Duff

Americká herečka Hilary Duff porodila své první dítě, když jí bylo 24 let. A přestože se ona sama cítila na mateřství připravená, její okolí ji od toho odrazovalo. Neustále prý slýchala: „Chceš mít dítě, když jsi sama ještě dítětem?“ Přestože přiznala, že se cítila v té době velmi osaměle a bylo pro ni těžké být matkou v takto nízkém věku, ona věděla, že je to pro ni to pravé. Nyní je už trojnásobnou maminkou a svoji dceru Mae dokonce přivedla na svět doma. O fotky z porodu se podělila i se svými fanoušky

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Miminko, Mateřství, Slavné maminky, Kojení, Celebrity, zpěvačka, herečka, Matka, Adele, módní návrhářka, módní návrhář, Victoria Beckham, David Beckham, Harper, večírek, Spice Girls, Kate Hudson, Hilary Duff, Brooklyna, Britney Spearsová, Kate, Cruz, Kate Hudsonová, Victoria Beckhamová, Hudson
Mohlo by vás zajímat