Maminka.czŠkolák

Typologie: 9 typů matek, na které nejspíš narazíte ve škole

kog sim 18.  3.  2024
Škola není jen o dětech, ale také o rodičích, hlavně o maminkách. Ať už chcete nebo ne, každý den se s nimi budete potkávat a často prohodíte pár slov. Seznamte se s devíti typy matek, na které můžete narazit. Berte to s humorem, nadhledem a nadsázkou. Do které kategorie byste zařadila sama sebe?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Supermáma

Nikdo netuší, jak to dělá, ale tahle matka vypadá vždy a za každé situace báječně. Je luxusně upravená, oblečená do elegantních šatů nebo sexy kalhot, má čerstvě vyfoukané vlasy a ke škole většinou přicupitá v lodičkách. Druhé, mladší dítko drží elegantně na ruce nebo na boku. Všechno s úsměvem zvládá a stíhá, a navíc má pokaždé perfektní make-up. Něco jako vévodkyně Kate Middleton v reálném životě. Prostě perfektní a dokonalá žena, alespoň navenek.

Klepněte pro větší obrázek

VIDEO: Jak správně vybrat psací potřeby pro prvňáčka?

Témata: Rodičovství, Školák, Školství, Matka, Školák, Základní škola, Školy, Prvňáček, První třída, pečení, Back to school, Šaty, Vévodkyně Kate, Typologie, Děti, Pár slov, Supermáma, Kate Middleton, Školní rok, Hujer, Turnaj, Shan, Škola, School, Postel