Maminka.czSlavné maminky

Upřímné doznání zpěvačky Moniky Absolonové: Co řekla svým synům o rozchodu s jejich tátou?

Dita Mrázková 30.  11.  2021
Bolestný a tak trochu překvapivý rozchod s otcem svých dětí ustála se ctí. Sílu jít dál našla především díky synům, kteří jí prý udělali velkou radost tím, že se mají navzájem moc rádi. Co dalšího se Tadeášovi a Matoušovi Monika snaží předat? A věří ještě v lásku na celý život?

Důležité je říct dětem pravdu

S hokejistou Tomášem Hornou tvořili ideální pár a když jsme spolu dělaly rozhovor naposledy, čekala prvorozeného syna Tadeáše a byla to ta nejšťastnější nastávající máma na světě. Jenže člověk míní a osud mění. Páru se narodil ještě druhý syn Matouš, vztah Moniky a Tomáše se ale rozpadl. 

Zpěvačka tak musela složitou situaci svým dvěma synům vysvětlit. Jak se s tím vyrovnala ona a jak kluci? "Na začátku to bylo těžké. Časem si ta situace ale sedla a člověk si zvykl. I s dětmi. Našla jsem si systém a fungovala. Podařilo se nám to ustát, ale radši to hned zaklepu! Důležité je říci dětem pravdu. Pochopitelně adekvátně věku," říká Monika.

VIDEO: Jak to má Monika Absolonová s muži?

Synové jsou parťáci

O svých synech říká, že jsou sice rozdílní, ale oba hodně energičtí, což se prý ne pokaždé hodí. "Vždycky jsem si přála, aby se měli rádi, byli parťáci a byli si oporou, až tady nebudu. A to se mi zatím splnilo..."

Šestiletý Tadeáš je prý velmi komunikativní a citlivý extrovert, o tři roky mladší Matouš zase svérázný a tvrdohlavý. "Myslím, že s nimi se nudit nikdy nebudu a že se mám ještě na co těšit," směje se Monika.

Co synům neříkáme, ale měli bychom? Tohle všechno potřebují slyšet

Vztah? Teď už jde hodně o kluky

O tom, že je mámou na plný úvazek, svědčí mimo jiné i fakt, že se snaží vařit teplá jídla každý den. Oba kluci milují řízek s bramborovou kaší, květákové placičky, těstoviny a omáčky s knedlíkem. Monika se musela naučit připravovat i ryby, které nikdy nemusela, ale její synové je mají rádi.

Na otázku, zda si myslí, že se v jejím životě ještě objeví muž, se kterým zestárne, odpovídá s humorem sobě vlastním: "No, já už, pravda, tak trochu zestárlá jsem. Ale netuším. Upřímně se spíš bojím, co všechno by se z případného vztahu časem vyklubalo. Teď už nejde jen o mě, ale hlavně o kluky. Momentálně tedy muže vážně neřeším. Uvidíme, co mi život přinese. Já už si přeju jen samá pozitiva a sociální jistoty!"

Témata: Láska a vztahy, Slavné maminky, Předškolák, Instagram, Životy slavných, Chování a vztahy, Syn, Děti a jídlo, zpěvačka, Monika Absolonová, Hokej, Povahové rysy, Rozchod, Komunikace, Tomáš Horna, Láska, Matouš, Kluk, Tomáš, Řek, Táta
Mohlo by vás zajímat
Pavlína Jágrová exkluzivně: První trimestr byl peklo, zachránil mě přítel. Teď už si těhotenství konečně užívám!
Mrázková Dita
Slavné maminky
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Poporodní deprese! Máma ukázala dvě odlišné fotky a sklidila neuvěřitelnou podporu!
Mateřství
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Procházková Simona
Maminka roku 2020
Nedávali jí šanci, nakonec má čtyřčata! Neuvěřitelné fotky před a po
Procházková Simona
Rodina
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova
První vteřiny po porodu: 30 fotek neopakovatelného zážitku zrození
Víchová Tereza
Galerie