Maminka.czSlavné maminky

Už je šestinásobnou mámou! Michaela Salák porodila syna, který dostal veleslavné jméno!

Dita Mrázková 24.  9.  2023
V nedávném rozhovoru se nám svěřila, že miluje miminka a že dětí není nikdy dost. A to naplnila bezezbytku. Manželka hokejového brankáře a influencerka porodila v pražské porodnici v Podolí své šesté dítě. Jak se oba mají? A jaké jméno pro svého v pořadí čtvrtého syna Míša vybrala?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Není na světě nic víc než láska. Bez ní není život a bez ní by se taky už pár týdnů nenarodil malý zázrak, který z nás udělá šestinásobné rodiče. Miláčku, už se na tebe těšíme!" sdílela Míša na svém Instagramu radostnou novinku o těhotenství. Její muž, hokejista Alexandr Salák, zase sdílel komentář: "Sportovních titulů tolik nemám, ale v cikánský hierarchii stoupám slušným tempem."

VIDEO: HOLKY NA VÍNĚ: MICHAELA SALÁK

Míša si své šesté a údajně i poslední těhotenství užívala na maximum, o to spíš, že ta předchozí tak ideální nebyla.

Dnes už se raduje v pořadí ze čtvrtého syna. K Frederickovi, Sebastianovi, Beatrice, Charlotte a Hugovi tak přibyl malý Marvin, který přišel na svět první podzimní den.

"Včera, 23. 9. v 18.05, se nám narodil naprosto překrásný dokonalý chlapeček. Milujeme tě, Marvínku, a slibujeme, že Ti budeme těmi nejlepšími rodiči," sdílela na síti dojatá maminka.

Chlapcovo nevšední jméno je keltského původu, pochází z velšského jména Merfyn a v překladu znamená "slavný pán". Jeho jméno tak zvěstuje velikost a slávu.

Svůj v pořadí šestý porod si Míša skvěle užila. "Byl to naprosto překrásný vysněný porod. Stále jsem jako ve snu a nevěřím, jak moc přenádherný měl Marvínek příchod na svět. Jestli jsem si přála krásný a bezbolestný porod, dostala jsem mnohem víc," sdílela své dojmy na Instagramu.

My se připojujeme s gratulací a oběma přejeme hodně zdraví.

Michaela Salák exkluzivně: Šesté dítě na cestě! "Tohle těhotenství je oproti předešlým za odměnu. Máme obrovské štěstí!"
Témata: Těhotenství, Děti, Slavní rodiče, Láska a vztahy, Rozhovor, Slavné maminky, Slavní tatínci, Mateřství, Životy slavných, Instagram, Rodina, Syn, Matka, Celebrity, Rodiče, Sourozenci, mateřská láska, Sociální sítě, Emoce, Influencerka, jméno, Alexander Salák, Sebastian, Michaela Salák, hokejista