Užijte si pocit sebejistoty a svěžesti s TENA Lady!

Jak v Testování s Bleskem pro ženy obstály inkontinenční vložky s trojí ochranou? Proč jsou vložky TENA Lady lepší než klasické menstruační vložky? A dá se na ně opravdu spolehnout? Na to jsme se ptali našich čtenářek!
Komerční článek
12. 4. 2017
Užijte si pocit sebejistoty a svěžesti s TENA Lady!

Víme, že o problémech s intimním zdravím se hovoří jen těžko, proto děkujeme všem ženám, které překonaly stud a staly se součástí testování inkontinenčních vložek TENA Lady Mini Magic.

A jak celé testování probíhalo?

Po vyplnění přihlašovacího formuláře jsme našim testujícím poslali vzorky inkontinenčních vložek k vyzkoušení. Po čase na důkladné vyzkoušení výrobku jim následně byl mailem odeslán krátký anonymní dotazník. Čtenářky si nejvíce vychvalovaly pohodlí při nošení vložek TENA Lady, které jsou velice prodyšné a kopírují tvar ženského těla tak dokonale, že některé ženy na problémy s inkontinencí zcela zapomněly.

Vložky TENA Lady jsou nejen měkké, ale také hedvábně jemné. Kvalita těchto inkontinenčních vložek byla také potvrzena vysokou savostí a ochranou před nepříjemným zápachem, což jsou hlavní výhody těchto vložek oproti běžným menstruačním vložkám, které všechny známe.

 Ženy si též pochvalovaly rychlé odvedení vlhkosti a z toho vyplývající pocit sucha a svěžesti. Až 86 % našich testujících čtenářek by neváhalo a vložky TENA Lady by doporučilo i dalším ženám, které trápí problémy s inkontinencí.

Záleží tedy jen a jen na vás, zda se budete věnovat všemu, co máte rády, nebo se dál stresovat nepříjemnostmi, které jsou spojeny s nechtěným únikem moči. Naše čtenářky promluvily jasně! Pokud si také chcete otestovat vložky TENA Lady na vlastní kůži, stačí si zažádat o vzorek zdarma.

V čem jsou vložky TENA Lady lepší v porovnání s běžnými menstruačními vložkami?

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení čtenářek:

Martina S.: Pohodlné, příjemné, jako kdyby ani nebyly.

Kateřina B.: Byla jsem velmi spokojena a překvapena, nic není cítit, a ani jsem nevěděla, že nějakou vložku nosím.

Radka H.: Jsou tenké, ale absorbují mnoho tekutiny.

Michaela P.: Nejsou tolik cítit, a proto si je začnu kupovat! :-)

Šárka B.: Inkontinenční vložky Tena jsou velice příjemné, zadrží lépe moč než slipovky, a dokonce není cítit nepříjemný zápach.

Lucie I.: Vložky Tena jsou dobře tvarované, jsou dobře savé, jsou pohodlné, nejde cítit žádný zápach, je na ně spolehnutí, všem doporučuji.

Magdaléna L.: Jsou nesrovnatelně lepší. Cítila jsem se sebejistě a nemusela jsem ani řešit případný zápach moče. Velmi pohodlné a příjemné.Mohlo by vás zajímat
Zlatíčkem 2018 může být i vaše dítě. Hrajeme o skvělé ceny
Lucie Šilhánová: Jako máma jsem sice přecitlivělá, unavená, ale šťastná
Tyto knihy oživí vaši knihovničku aneb knižní tipy pro malé čtenáře
Jak poznat, že je kojenec málo oblečený a je mu zima?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu