Maminka.czJen pro maminku

Užívat si a přitom šetřit. Jde to!

Reklama 7.  9.  2021
Užívat si a přitom šetřit. Jde to!
Léto končí a do Vánoc je daleko… Čeká nás podzim – období mlh, dešťů a nízkých teplot.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Na chvilku nás sice trochu obměkčí „babí léto“, ale to netrvá příliš dlouho. Není třeba si zoufat. Nadcházející podzim si můžeme užít a udělat jej barevnější i přes nepřízeň počasí. Jak? – Nakupovat s využitím slevových kuponů nebo kódů.

Název tohoto článku se může mnohým zdát trochu jako protiřečení – jak si můžu užívat a současně šetřit? Většina z nás má význam slova „užívat si“ spojený s utrácením peněz. Ale utrácet peníze neznamená vždy bezmyšlenkovitě rozhazovat. Zvláště po zkušenostech, které jsme získali v uplynulém roce. Všichni jsme si prošli poměrně náročným obdobím, pro někoho velmi zásadním. Nicméně, spíše než utrácet, jsme začali šetřit. Nebo ještě jinak, začali jsme více přemýšlet o tom, co si koupíme – zda to či ono potřebujeme, nebo jen chceme. Časy se snad lepší, možná si můžeme dovolit kupovat více toho, co chceme. Ale i tak je určitě fajn neukvapovat se a zjistit si, kde nakoupit výhodněji. Kompaktní informace poskytují slevové portály, které shromažďují slevy, slevové kupóny a slevové kódy e-shopů prodávajících na tuzemském internetu. Díky velké nabídce pomohou ušetřit při nákupech nejen praktických (potřebných) věcí, ale také dárků nebo i pěkné dovolené, protože čas od času je potřeba udělat si radost.

Radost pro mnohé z nás představuje právě již zmíněná dovolená  – tu tedy asi úplně nepotřebujeme, na druhou stranu nám ten blížící se podzim zcela jistě velmi zpříjemní. Tak proč ne? V tomto období přelomu léta a podzimu jsou značně oblíbené tak zvané „last minute zájezdy“, jinými slovy zájezdy na poslední chvíli, které se dají pořídit za velmi výhodnou cenu. Stačí si vybrat dle svých představ a požadavků. Jednou z možností může být Blue Style Last Minute.

Občas se stane, že na dovolenou vyrazit nemůžeme, nedovolí nám to čas nebo naše povinnosti. Přesto máme pocit, že bychom si nějakou odměnu zasloužili – pracujeme, staráme se o rodinu… A najednou se objeví kamarádka, která se pochlubí nádherným prstenem. Napadají nás otázky typu „kolik prsten stál a kde na něj vzala, když má tři děti?“. Prsten si vyhlédla a počkala si na slevu. Přes Slevový kód KlenotyAurum pořídila nejen odměnu pro sebe, ale i dárek pro manžela k narozeninám.

Ovšem není klenot jako klenot. Někdo se chlubí prstenem a jiný zase dětmi. Ono, upřímně, vrátíme-li se na začátek článku, následky uplynulého roku nebyly a nejsou pouze negativní, naopak. I když negativita byla v době karantény vlastně pozitivní. Po uplynutí karantény nebyly pozitivní pouze tesy na covid… zasáhla nás vlna babyboomu. A to je dobře, děti jsou naší budoucností a také bohatstvím. Na druhou stranu základní výbavička pro miminko něco stojí. A není to zrovna málo, i když neplánujeme přímo luxus. Samozřejmě, nabízí se možnost koupit kočárek nebo autosedačku z bazaru či od známých, má to však své „ale“. Pomineme-li naši, řekněme, touhu pořídit dítěti věci nové, rozhodně musíme počítat s rizikem v podobě reklamace. Předměty „z druhé ruky“ již ve většině případů nevyreklamujeme.  Při správném plánování však lze náklady na pořízení všech potřebností minimalizovat. Využít můžeme i Slevový kupon FunBaby.

Nakupovat na slevových portálech se vyplácí z mnoha důvodů – na jednom místě máme seznam aktuálních slev, jež nabízí konkrétní e-shopy. Navíc systém funguje velmi jednoduše. Stačí si vyhledat v databázi obchod, v němž budeme nakupovat, a prohlédnout si aktuální akce. Slevové kódy a kupóny se poté buď zkopírují, nebo přepíší do patřičné kolonky v košíku e-shopu. Jinou možností je kliknutí na odkaz, který kupujícího přesměruje přímo do obchodu.

Takže to jde – užíváme si a přitom šetříme. 

Témata: Jen pro maminku, Prezentace klienta, Reklama
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Rychlá zeleninová polévka s krupičkou. Uvaříte ji za deset minut a děti si ji zamilují
redakce
Recepty
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Markéta a porod miminka koncem pánevním: V hlavě jsem měla nastaveno, že se Anežka narodí přirozeně!
Víchová Tereza
Maminka v porodnici
Tyto trapasy se nám opravdu staly! Maminky přiznaly, jaké zážitky si odvezly s sebou z porodnice
redakce
Porod
Syn se narodil hodinu po přijetí do porodnice, sama jsem mu nahmatala hlavičku: Jana se s námi podělila o porodní příběh i fotky
Formánková Simona
Vaše porodní příběhy
Jako vejce vejci? Těchto 12 dětí celebrit vypadalo ve stejném věku přesně jako jejich rodiče
Formánková Simona
Galerie
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky