Maminka.czTalentované děti

V 9 letech hvězdou internetu: Kaia šlape na paty módním návrhářům. Každý den ušije jedny šaty!

Dita Mrázková 12.  9.  2022
A co víc, tahle malá cácorka si plní svůj sen už od čtyř let! O rok později již začala sama šít a je v tom pořád lepší a lepší. Jejího mimořádného talentu si všimla i jedna veleslavná módní návrhářka, která jí dokonce poslala osobní vzkaz. O Kaie toho dost možná ještě hodně uslyšíme!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Téměř desetiletá Kaia Argon z Colorada je důkazem toho, že není radno podceňovat dětské touhy. Její maminka je vyslechla, pomohla, a tak je možné, že bude už brzy sedět v první řadě amerického fashion weeku a sledovat známé topmodelky oděné do modelů své dcerky!

VIDEO: Módní a umělecké události, které nesmíte zmeškat

Kaia totiž dostala do vínku neuvěřitelný talent, který za pomoci maminky rozvíjí už téměř pět let. Jako správná parádilka se ráda oblékala do hezkých šatů, ale ty nejenže ráda nosila, ale i vytvářela.

Dnes vyrábí v průměru jedny šaty denně a rozhodně nemá v plánu přestat. Chodbu v domě, kde s maminkou žije, proměnila v mini ateliér, šaty šije pro změnu v pohodlí svého pokoje. „V podstatě jen začnu připínat kousky látky na figurínu a prostě vymýšlím, co mě právě napadne,“ svěřila se dívka.

Maminka Tonya zřídila své talentované dceři Instagram, kde sdílí nejen fotografie z tvoření, ale i tvůrčí videa. „Je zajímavé pozorovat, jak Kaia začala o jednotlivých modelech přemýšlet. Prostě jsem jí podala kus látky, a do hodiny měla krásně navržený kousek. Opravdu bylo co sdílet, vysvětlila důvod založení sociálních sítí.

Osud dětské hvězdičky Honey Boo Boo: Z roztomilé Miss, která plnila ambice matky, obézní a nešťastná puberťačka

Talentu malé Kaii si všimla i světově uznávaná návrhářka Vera Wang, která své budoucí nástupkyni poslala ručně psaný vzkaz, ve kterém stálo, aby se nikdy nevzdala svého snu stát se návrhářkou, a popřála jí hodně štěstí.

Cítím se šťastná, protože lidé po celém světě vidí mé návrhy. Nevím, co budu dělat dál, ale kdykoli se dostanu do nálady, začnu pracovat na dalších a dalších modelech,“ prozradila nadaná školačka.

Na její povedené výtvory se můžete podívat v galerii.

Témata: Děti, Krása a styl, Instagram, slavné děti, Sociální sítě, Móda, internet, Talent, Šaty, módní návrhář, Kai, Talentované děti, módní návrhářka, nadání, návrhář, šití, fashion week, Kaia Argon, Vera Wang, Colorado, Maminka, Tonya, Kaia, Mód, WEEK, Oblečení a móda na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat