Maminka.czGalerie

V cizím těle: Těmhle slavným kráskám odnosila a porodila dítě náhradní matka

Simona Procházková 15.  4.  2021
O náhradním mateřství se v posledních letech hodně diskutuje. Tuto možnost k pořízení vlastního potomka využila celá řada hereckých hvězd a slavných žen. Které celebrity nerodily, a přesto se těší z ratolestí, po kterých tolik toužily?

Lucy Liu (52)

Syna Rockwella Lloyda porodila sexy herečce, hvězdě filmu Charlieho andílci nebo seriálu Ally McBealová, náhradní matka v roce 2015. Hollywoodská hvězda, která si své soukromí pečlivě hlídá, to prozradila v rozhovoru pro US Weekly a podle svých slov je jako máma mnohem šťastnější než kdykoli předtím. Tvrdí, že mateřství se nic nevyrovná.

Sarah Jessica Parker (56)

Slavná představitelka Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě se s manželem Matthewem Broderickem pokoušela marně otěhotnět několik let a vyzkoušela i umělé oplodnění. Nakonec se rozhodli pro náhradní matku, která jim odnosila dvojčata, dcery Tabithu a Marion. Dnes je jim už 11 let. Kromě nich mají ještě nejstaršího syna Jamese (18), kterého Sarah porodila sama.

Cameron Diaz (48)

Další sexy kočka z filmu Charlieho andílci dlouho tvrdila, že jí děti nic moc neříkají. Proto, když na začátku loňského roku oznámila, že se s manželem Benji Maddenem stali rodiči, hodně tím překvapila. Hvězdu nikdo neviděl těhotnou a o porodu chytře mlží, je tedy dost pravděpodobné, že jí roční dceru Raddix odnosila náhradní matka.

Nicole Kidman (53)

Americko-australská oscarová herečka má čtyři děti. Dceru Isabellu (28) a syna Connora (26) adoptovala společně se svým prvním manželem Tomem Cruisem, dceru Rose porodila v roce 2008 druhému manželovi, zpěvákovi Keithu Urbanovi a nejmladší dceru Faith Margaret (10) jim o dva roky později odnosila náhradní matka.

Před dětmi a po dětech. Šokující galerie, která odhaluje, jak nás mění rodičovství!

Elizabeth Banks (47)

Sympatická herečka má se svým manželem Maxem Handlemanem dva syny, Felixe (10) a Magnuse (9), oba jim odnosily a porodily náhradní matky, protože Elizabeth měla problémy s dělohou. Netají se tím, jak moc ji mrzí, že nemohla prožít těhotenství, a celý proces náhradního mateřství byl pro ni velmi psychicky náročný.

Kim Kardashian (40)

Není tajemstvím, že dvě ze čtyř dětí kontroverzní modelky a hvězdy reality show odnosila náhradní matka. Během prvních dvou těhotenství totiž údajně trpěla preeklampsií, což je závažný stav, který se projevuje vysokým krevním tlakem, nevolnostmi a otoky a může ohrožovat život matky i plodu. Kim se podařilo odnosit dvě děti, dceru North (7) a syna Sainta (5), dvě další, dcerku Chicago (3) a syna Psalma (1) už porodila náhradní matka.

Ellen Pompeo (51)

Sympatická hvězda populárního seriálu Chirurgové rovněž využila možnost náhradního mateřství a před šesti lety se jí tímto způsobem narodila holčička Sienna May Ivery. Starší dceru Stellu porodila herečka v roce 2009 a fakt, že jí druhé dítě odnosila náhradní matka, si přála utajit. S pravdou ven vyšla až nějaký čas po narození dcerky.

Katey Sagal (67)

Kdo by neznal Peggy, manželku prodavače bot Ala Bundy, která kdysi bavila celý svět v seriálu Ženatý se závazky. Její představitelka je maminkou celkem třech dětí, z nichž to nejmladší odnosila náhradní matka. S druhým manželem se nejdříve obrátili na lékaře, jelikož se jim nedařilo počít potomka přirozeně, a nakonec se rozhodli pro tuto cestu. Podařilo se a ve svých 52 letech si Katey pořídila dceru Esme (14). K Jacksonovi (25) a Sarah (26) tak přibyla nejmladší sestřička.

TIP NA VIDEO: Jak vypadá spontánní porod?

FOTO: Profimedia

Jsou krásnější než kdykoliv předtím! Podívejte se, jak slavným Češkám sluší těhotenská bříška
Tyhle slavné matky rodily po čtyřicítce! Co si na tom pochvalují?
Takhle vypadá porod! Neuvěřitelné detaily, dojemné první momenty, intimita
Témata: Galerie, Slavní rodiče, Slavné maminky, Mateřství, Rodičovství, Maminky ve světě, Sex ve městě, Sarah Jessica Parker, Felix, Al Bunda, Nicole, Chirurg, Herečka, Sienno, Slavná žena, Nicole Kidmanová, Sarah Jessica Parkerová, Celebrity, Magnus, Náhradní mateřství, US Weekly, Carrie Bradshaw, Tom Cruise, Náhradní matka, Charlie
Mohlo by vás zajímat
Pět holek na krku! Jak se žije rodině s paterčaty?
Formánková Simona
Instagram
8 úžasných proměn ženské sexuality: Od děvčátka k víle, matce a bohyni
Zenklová Veronika
Fotografie
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!
Novák Matějková Markéta
Miminko
To je ale bříško! Podívejte se na těhotenství s trojčaty týden po týdnu!
Kolinová Gabriela
Těhotenství
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Zenklová Veronika
Porod
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Jak rychle utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který zabere hned!
Kojenec