V Galerii Harfa je o zábavu pro nejmenší opravdu postaráno

Pro vaše děti pravidelně připravujeme pestrou škálu zábavných a pohybových aktivit, kurzů a zajímavých víkendových programů. Přijďte se přesvědčit sami, že galerie harfa je dokonalým místem nejen pro vaše nákupy.
Komerční článek
22. 4. 2016
V Galerii Harfa je o zábavu pro nejmenší opravdu postaráno

Galerie Harfa pořádá ve spolupráci s obchodem Bambule dětské taneční kurzy, kde vaše dítě může udělat své první taneční kroky. Kurzy vede špičkový tanečník, trenér, choreograf a mistr střední Evropy v latinskoamerických tancích Marek Dědik. Kurzy jsou určeny dětem od 6 do 11 let
a probíhají zdarma v hračkářství Bambule každý čtvrtek od 16 do 17 hodin. Na každou lekci je třeba se přihlásit na webových stránkách www.galerieharfa.cz/registrace-deti-6-11-let.

V rámci hračkářství Bambule, kde je mimo jiné k dispozici všem rodičům dětský koutek, probíhají pravidelně od 16 hodin zdarma také Dětské úterky – bohatý program plný písniček, soutěží a zábavných her.

Každou třetí sobotu v měsíci se pak na vaše nejmenší těší prasátko Pigy s pořádnou porcí zábavy, např. odpoledne s veverkou Laskonkou a jejími dobrotami, odpoledne věnované street artu či výuce zumby nebo třeba pravý bleší trh!

Čtyři víkendy budou patřit již druhému ročníku úspěšné série „Čím budu“, ve kterém se děti zábavnou formou seznámí s různými zajímavými povoláními. V dubnu jsme začali povoláním paleontologa a archeologa, v červnu si představíme povolání učitele a po prázdninách dojde na vojáka a herce.

Nejen ty nejmenší návštěvníky určitě zaujme London Bus – unikátní elektrický mini autobus, který
je proveze po pasáži a odkryje všechna zákoutí centra.

Děti můžete zabavit i v Monkey's Gym – tělocvičně, jak ji neznáte. V místě, kde pohyb bude pro vaše děti hrou a radostí. 

Klepněte pro větší obrázek

V Galerii Harfa skvěle zabavíte nejen děti, ale i jejich tatínky. Mohou zde navštívit expozici Síně slávy českého hokeje, která zachycuje slavné okamžiky našeho hokeje.

Plánujete dětskou narozeninovou oslavu? Galerie Harfa je to pravé místo. Narozeninové menu
si můžete sami sestavit z naší pestré nabídky občerstvení a zábavy, včetně legendárního DinoParku, který v dubnu po zimní pauze znovu otevřel. Samozřejmostí je také narozeninové překvapení přímo od Galerie Harfa!

Navíc Galerie Harfa neleží na okraji města, ale je výborně dostupná metrem, tramvají i městským autobusem. A pro ty, kdo přijedou autem, nabízíme samozřejmě parkování zdarma.

 

Příjemnou zábavu a bezstarostné nakupování vám přeje Galerie Harfa.

Mohlo by vás zajímat
Tipy na vánoční dárky pro miminka od narození do šesti měsíců
Maminka vydává pohádkovou knížku plnou krásných ilustrací Pohádky od Maminky
Gelové kapsle na praní do děských rukou nepatří. Děti nevidí rozdíl
Chodí k vašim dětem zoubková víla? Děti milují fantazii a imaginaci

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu