Maminka.czTipy na výlet

V neděli do Braníka! Čeká vás nový cirkus pro celou rodinu

11. 9. 2020
Už tuhle neděli 13. září proběhne dlouho očekávané slavnostní otevření a předání Divadla BRAVO! do rukou předního novocirkusového souboru Losers Cirque Company. První návštěvníky nové scény v dřívějším Branickém divadle čeká celé odpoledne zdarma přístupný pestrý program pro celou rodinu, který nabídne nový cirkus, divadlo i hudbu.

Nedělní odpoledne v Branickém divadle by vás mohlo bavit. Stačí se podívat na program. Losers Cirque Company otevírá nové Divadlo BRAVO! pestrým zdarma přístupným programem.

Ve 14 hodin zahájí slavnostní otevření divadla pohádka Superkluk souboru Damúza, následovat budou ukázky ze dvou oceňovaných představení Losers Cirque Company Kolaps a The Loser(s). 

Jak se hraje na pusu ukáže výtečný beatboxer EnDru a tečku za celým programem udělá kapela Josephine And The Band. Zájemci mohou nahlédnout i do útrob divadla během komentované prohlídky.

Tipy na pěší výlety s dětmi: Vyzkoušeli jsme místa, kde je to bude bavit

Součástí nedělního programu bude odtajnění kompletního programu divadla nového cirkusu a pantomimy na podzim 2020 a představení plánů na další renovaci prostoru i beseda se zástupci městské části Prahy 4.

Hned na 25. září se chystá premiéra rodinného představení MiMJOVÉ, kde se v hlavní roli vystřídají v alternaci Vanda Hybnerová, Anna Polívková nebo Irena Kristeková.

Inscenace Losers Cirque Company nejsou jen plné špičkové akrobacie, ale elegantně propojují i světy dalších divadelních žánrů. V dobrodružném příběhu MiMJů tak nechybí dechberoucí akrobatické výstupy, pantomima ani humor. To vše pod taktovkou režiséra, spoluautora inscenace a představitele mistra MiMJů Radima Vizváryho, držitele Ceny Thálie.

Děti učíme doma, jsme tak pořád spolu, říkají Matouš a Tereza Rumlovi

Na představení MiMJOVÉ pak mohou diváci do Divadla BRAVO! vyrazit do konce sezony ještě 4. října od 15 hodin, 1. listopadu od 18 hodin či těsně před Vánoci 20. prosince v 15 hodin. Více informací na www.divadlobravo.cz Předprodej vstupenek v síti GoOut.

PROGRAM v neděli 13. září

13:00 otevření divadla
14:00 pohádka Superkluk − Damúza
15:00 oficiální předání divadla a tisková konference s proslovy zástupců městské části
15:30 ukázka The Loser(s) – Losers Cirque Company
15:50 ukázka Kolaps – Losers Cirque Company
16:00 beat box & looping – EnDru
16:15 koncert – Josephine And The Band
17:00 prohlídka divadla

Do Divadla BRAVO! Losers stěhují i všechna svá další představení. Od nové sezony tak zde mohou diváci navštívit představení The Loser(s), Kolaps, Walls & Handbags, EGO, Vzduchem a Heroes.

Losers Cirque Company je společným projektem společnosti United Arts, Petra Horníčka a Zdeňka Moravce. V současné době má Losers Cirque Company na repertoáru hned několik úspěšných novocirkusových představení – The Loser(s), Wall(s) & Handbags, Beach Boys, Kolaps, Vzduchem, EGO a Heroes, které mělo premiéru v loňském roce. Stálý tým herců, tanečníků a akrobatů vždy zve ke spolupráci další etablované umělce z různých oborů. Vznikají tak jedinečné projekty, které mohou obstát v konkurenci se zahraničními produkcemi.

Škola začala, období viróz je tady! Víte, jak zlepšit imunitu u dětí?
Plánujete výlet s dětmi? ZOO je sázkou na jistotu! Tady je 9 super tipů, kam vyrazit!
Maminka ROKU 2021
Témata: Rodina, Kam s dětmi, Vánoce, Tipy na výlet, Náš tip, Cestujeme, Tipy redakce, Pestrý program, Damúza, Praha, Vanda Hybnerová, Cirque Company, Anna Polívková, Thálie, Hudba, Bráník, Žánr, Ego, Nový cirkus, Radim Vizváry, Tisková konference, Kolaps, Heroes, Vzduch, Vaš

Mohlo by vás zajímat
To je ale bříško! Podívejte se na těhotenství s trojčaty týden po týdnu!
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
To se nedá jíst, stěžují si mámy v porodnicích. Co jste dostaly na talíř vy?
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Jak rychle utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který zabere hned!
8 divných věcí, které nám dělaly naše matky nebo babičky, když jsme byli malí
Největší galerie porodních fotek, jakou jste viděli. Pozor, je to dojímavé a občas syrové
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!

Horoskopy

Rak Ještě minulý týden jste chodili jako tělo bez duše a byli zadumaní. Nyní je vše jinak a opět se…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Marcela, Odeta, Marcelína

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné