Maminka.czTipy na výlet

V neděli do Braníka! Čeká vás nový cirkus pro celou rodinu

11. 9. 2020
Už tuhle neděli 13. září proběhne dlouho očekávané slavnostní otevření a předání Divadla BRAVO! do rukou předního novocirkusového souboru Losers Cirque Company. První návštěvníky nové scény v dřívějším Branickém divadle čeká celé odpoledne zdarma přístupný pestrý program pro celou rodinu, který nabídne nový cirkus, divadlo i hudbu.

Nedělní odpoledne v Branickém divadle by vás mohlo bavit. Stačí se podívat na program. Losers Cirque Company otevírá nové Divadlo BRAVO! pestrým zdarma přístupným programem.

Ve 14 hodin zahájí slavnostní otevření divadla pohádka Superkluk souboru Damúza, následovat budou ukázky ze dvou oceňovaných představení Losers Cirque Company Kolaps a The Loser(s). 

Jak se hraje na pusu ukáže výtečný beatboxer EnDru a tečku za celým programem udělá kapela Josephine And The Band. Zájemci mohou nahlédnout i do útrob divadla během komentované prohlídky.

Tipy na pěší výlety s dětmi: Vyzkoušeli jsme místa, kde je to bude bavit

Součástí nedělního programu bude odtajnění kompletního programu divadla nového cirkusu a pantomimy na podzim 2020 a představení plánů na další renovaci prostoru i beseda se zástupci městské části Prahy 4.

Hned na 25. září se chystá premiéra rodinného představení MiMJOVÉ, kde se v hlavní roli vystřídají v alternaci Vanda Hybnerová, Anna Polívková nebo Irena Kristeková.

Inscenace Losers Cirque Company nejsou jen plné špičkové akrobacie, ale elegantně propojují i světy dalších divadelních žánrů. V dobrodružném příběhu MiMJů tak nechybí dechberoucí akrobatické výstupy, pantomima ani humor. To vše pod taktovkou režiséra, spoluautora inscenace a představitele mistra MiMJů Radima Vizváryho, držitele Ceny Thálie.

Děti učíme doma, jsme tak pořád spolu, říkají Matouš a Tereza Rumlovi

Na představení MiMJOVÉ pak mohou diváci do Divadla BRAVO! vyrazit do konce sezony ještě 4. října od 15 hodin, 1. listopadu od 18 hodin či těsně před Vánoci 20. prosince v 15 hodin. Více informací na www.divadlobravo.cz Předprodej vstupenek v síti GoOut.

PROGRAM v neděli 13. září

13:00 otevření divadla
14:00 pohádka Superkluk − Damúza
15:00 oficiální předání divadla a tisková konference s proslovy zástupců městské části
15:30 ukázka The Loser(s) – Losers Cirque Company
15:50 ukázka Kolaps – Losers Cirque Company
16:00 beat box & looping – EnDru
16:15 koncert – Josephine And The Band
17:00 prohlídka divadla

Do Divadla BRAVO! Losers stěhují i všechna svá další představení. Od nové sezony tak zde mohou diváci navštívit představení The Loser(s), Kolaps, Walls & Handbags, EGO, Vzduchem a Heroes.

Losers Cirque Company je společným projektem společnosti United Arts, Petra Horníčka a Zdeňka Moravce. V současné době má Losers Cirque Company na repertoáru hned několik úspěšných novocirkusových představení – The Loser(s), Wall(s) & Handbags, Beach Boys, Kolaps, Vzduchem, EGO a Heroes, které mělo premiéru v loňském roce. Stálý tým herců, tanečníků a akrobatů vždy zve ke spolupráci další etablované umělce z různých oborů. Vznikají tak jedinečné projekty, které mohou obstát v konkurenci se zahraničními produkcemi.

Škola začala, období viróz je tady! Víte, jak zlepšit imunitu u dětí?
Plánujete výlet s dětmi? ZOO je sázkou na jistotu! Tady je 9 super tipů, kam vyrazit!
Témata: Rodina, Kam s dětmi, Vánoce, Tipy na výlet, Cestujeme, Tipy redakce, Náš tip, Vaš, Praha, Anna Polívková, Heroes, Radim Vizváry, Bráník, Wall, Pestrý program, Žánr, Představení, Vanda Hybnerová, Thálie, Ego, Damúza, Kolaps, Hudba, Losers Cirque Company, Cirque Company

Mohlo by vás zajímat
Bez cenzury a hlavně vtipně: Život s malými dětmi přesně takový, jaký je
Proč ještě nechodí na nočník? 9 věcí ve výchově, které už neplatí, i když je naše mámy dělaly
Jak se konečně rozloučit s dudlíkem? Stačí jednoduchý trik. Inspirujte se!
Veronika Arichteva má syna Luka Christa. Dvě nohy, dvě ruce a boží nos!
Hysterický záchvat: Zvládněte ho bez stresu! Tohle na vzteklouny platí
Matky influencerky. Které vládnou sociálním sítím? Znáte je všechny?
Říkadla a říkanky: Proč je děti potřebují a jak jim škodí, když je neznají?
Vrať se, až se uklidníš! Tahle věta nic neřeší. Jak zkrotit dětské nálady?
Od početí k porodu. Fascinující snímky zrození, jak ho viděl známý fotograf

Horoskopy

Beran Lidi kolem sebe vnímáte jako pomalé a bezduché. Vy se naopak vrháte do všeho po hlavě a nemyslíte na…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Silvie, Sylva, Sylvie

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné