Maminka.czMaminka roku 2022

V redakci bylo živo: Veronika Kašáková, Míša Tomešová a Aneta Krejčíková rozhodly, koho pošlou do semifinále Maminky roku

redakce 28.  6.  2022
Vybrat patnáct semifinalistek z mnoha silných příběhů, to je oříšek. Ještě že má Maminka roku ty nej patronky pro všechny kategorie. Ty nás navštívily v redakci a strhla se velká debata. Podívejte se na video, jak všechno probíhalo.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Šéfredaktorka Vanda a editorka Lenka se přihláškami probíraly opravdu hodně dlouho. Diskutovaly, přemýšlely, hlasovaly. A velkou pomocnou ruku jim podaly Aneta Krejčíková, Míša Tomešová i Veronika Kašáková. Ty měly totiž „rozhodovací právo” a každá za svou kategorii vybrala jednu semifinalistku.

Asistoval u toho i roztomilý Matyášek, syn Veroniky Kašákové. Nejvíc ho bavilo natáčení rozhovoru s maminkou, měl totiž volné pole působnosti, a tak se zaobíral „rovnáním” časopisů na poličkách a kabely od techniky. 

Všechny patronky nám vysvětlily, co je k výběru jejich favoritky vedlo, a vy se na to můžete podívat v reportáži. A těšit se na samostatné rozhovory s Anetou, Míšou a Veronikou. Mezitím ale určitě hlasujte, aby se do finále dostala vaše favoritka.

Informace o maminkách najdete na Maminkaroku.cz a na stránkách červencového vydání Maminky s Evou Burešovou na titulce. Všechny semifinalistky také postupně představujeme na webu a položily jsme jim ještě pár otázek, ať vám výběr usnadníme.

Podrobnosti k hlasování najdete v boxu.

Hledáme Maminku BLOGERKU, HRDINKU a PODNIKATELKU. Hlasování běží až do 20. července 2022. Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu ze svého facebookového profilu.

O pořadí soutěžících v semifinále rozhodnete hlasováním právě vy! Z každé kategorie postoupí do finále 3 soutěžící s největším počtem hlasů.

O absolutni vítězce rozhodnou pak diváci on line hlasovánim během slavnostního galavečera v říjnu 2022.

https://maminkaroku.maminka.cz

Témata: Časopis Maminka, Inspirativní ženy, Veronika Kašáková, Aneta Krejčíková, Maminka roku 2022, Maminka blogerka, Maminka hrdinka, Výběr, Veronika, Michaela Tomešová,, Maminka podnikatelka, Vanda, Redakce, Živo, Lenka, Semifinalistka, Maminka, Patronka, Reda, Míša, Oříšek, Míša Tomešová, Eva Burešová, Kategorie, Matyášek