Maminka.czKuriozita

V šesti letech pod dohledem přísné mámy: Dřina v tělocvičně, modeling i soutěže krásy. "Nechte ji žít!" vzkazují kritici

Dita Mrázková 13.  3.  2023
V posledních letech se stále častěji hovoří o tom, že příliš brzký vstup do světa showbyznysu dětem škodí. To se samozřejmě týká i všemožných soutěží krásy, které jsou koloritem zejména v Americe. Šestiletá Kynlee je toho důkazem...

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Přestože odborníci upozorňují, že vystavování dětí na sítích a neustálý dril můžou ovlivnit jejich dospělost, pořád existuje spousta rodičů, kteří jsou ochotni své potomky podobným "kratochvílím" dnes a denně vystavovat. 

VIDEO: SYN RUSKÉHO KRASOBRUSLAŘE JEVEGENIJE PLJUŠČENKA PODSTUPUJE TVRDOU DREZURU

Američanka Kynlee Heiman není jako průměrné šestileté dítě. Ve svém věku toho má za sebou skutečně dost. Absolvovala několik soutěží krásy, věnuje se modelingu a v neposlední řadě tvrdě maká na svém ještě nedovyvinutém těle.  

Jak? Tvrdými tréninky v tělocvičně i posilovně, které přinesly kýžený výsledek: "pekáč buchet" jako vyšitý. Bříško Kynlee vypadá skutečně jako břicho profesionální kulturistky.

Klepněte pro větší obrázek

Co naplat, že to u tak malé dívky nevypadá vůbec atraktivně, Kynlee tráví místo na hřišti hodiny v tělocvičně. Vedle posilování se aktivně věnuje gymnastice. Malá sportovkyně sní o tom, že se stane olympijskou gymnastkou, a tak trénuje čtyři až šest dní v týdnu.

A nejen to, její v podstatě každodenní život se točí vedle tvrdých tréninků i kolem modelingu. Získala v této oblasti i několik titulů a ocenění. Po molu se totiž promenuje už od tří let. Nutno podotknout, že to všechno má na svědomí dívčina velmi ambiciózní matka Angel. Ta dcerku ráda stylizuje do typicky hollywoodské image, pod tunou make-upu a v dokonalém účesu doluje z Kynlee pro super záběr dokonalý úsměv a smyslné pózy. A když už děvčátko tráví čas "jen tak", třeba u moře nebo na zahradě, i tam musí vypadat na jedničku.

Klepněte pro větší obrázek

Podle RTL News se matka snaží o maximální využití dceřina talentu. Jenže ne všichni s její ambicí souhlasí. Na její adresu zazněly na sítích vesměs kritické komentáře.

"Tohle skutečně není dobré pro dětské tělo," okomentoval jeden ze sledujících video na Instagramu, na kterém Kynlee provádí extrémně náročné gymnastické cviky.

"Gymnastika, modeling, herectví... To nemůžete nechat dítě být skutečným dítětem? Je to děsivé i směšné," kritizoval snímek další. 

"Proč mám pocit, že se matka snaží reprezentovat svůj život prostřednictvím tohoto dítěte?" napsala názor jedna z maminek.

"Nevím, jestli je v pořádku nutit ji zvedat činky a dělat takové věci, myslím, že to může ovlivnit její růst, vždyť je ještě malá," sdílela obavy další.

Klepněte pro větší obrázek

Matka Kynlee ale veškeré kritiky ignoruje a dál svou dceru vystavuje něčemu, o čem si sama myslí, že je to skvěle našlápnutá kariéra. Nakolik ignoruje pocity své malé dcery a nakolik ji vůbec zajímají, to je otázka... 

Témata: Děti, Kariéra, Instagram, Rodičovství, Matka, Fotografie, Kuriozita, Sport, matka a dcera, Sociální sítě, Děti a sport, Pohyb, Kynlee Heiman, ambice, modeling, Dřina, Amerika, Máma, Olympijský, Svět showbyznysu, Tělocvična, Angel, Soutěž krásy, Kolorit, Sport na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat