Maminka.czDětská Miss

V šesti letech vyhrála dětskou Miss Amerika a stala se z ní jedna z nejmladších milionářek. Jak vypadá a žije dnes?

Lenka Knápková 11.  9.  2023
Nejslavnější dětské miss Isabelle Barrett je čerstvých 17 let. Ačkoliv dětské soutěže krásy vyvolávají spíše kritiku a většina maminek by své dcery něčemu takovému nevystavila, Isabellina ctižádostivá matka se jim jen směje. Její úspěšná dcera už mnoho let vydělává miliony.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Před několika týdny oslavila Isabella Barrett 17. narozeniny. Odmala se věnuje modelingu, mluví čtyřmi světovými jazyky, má svou vlastní značku a kromě studia na střední škole a gymnastiky už stihla také vydat knihu a nazpívat tři singly. Co stojí za jejím úspěchem? 

Soutěžit začala už ve čtyřech letech

Od průlomové hlavní role v populárním televizním pořadu o dětských soutěžích krásy na kanálu TLC Toddlers & Tiaras už uplynulo 13 let. Když začala soutěžit, byly jí pouhé čtyři roky. Díky úspěchu v dětských soutěžích Miss se objevila později v reality show Bravo Game of Crowns na NBC o bývalých královnách krásy a také měla vlastní německou show Beauty Queens.

Klepněte pro větší obrázek

VIDEO: Krásná Miss zmizela přímo z Karlova mostu

Kouzelné dítě, nebo rozmazlený spratek?

V roce 2012 byla tehdy šestiletá Isabella jmenována jednou z nejmladších self made milionářek ve Spojených státech. Díky nevídanému úspěchu v televizní show rozjela vlastní podnikání. Během dětských soutěží krásy jí totiž matka nechávala vyhrané tituly vyrýt na přívěsek na památku. Časem toužily po přívěscích i jiné soutěžící, a tak je začala Isabella navrhovat a prodávat. Následně spolu s matkou vymyslela vlastní kolekci Glitzy Girl, která obsahovala nejen doplňky, šperky a přívěsky, ale také kosmetiku a lesky na rty. A celá kolekce se stala obrovským hitem. 

"Jsem superstar, mám vlastní řadu šperků a kosmetiky a zbožňuji, že jsem šéfka. Nikdy jsem neprohrála a téměř každou soutěž krásy, do které se přihlásím, vyhraju. Ale co mám radši než cokoli jiného, jsou boty. Mám jich přes 60 párů!" pochlubila se jako šestiletá novinářům.

S výchovou malé Isabellky si matka Susanna nikdy moc hlavu nelámala. I když tvrdila, že dceru nechce rozmazlovat, malé Belle dopřávala, co si zamanula, a v nesmyslných nápadech ji podporovala. 

Pro malou miss jen to nejlepší 

„Když cestujeme, bydlíme pouze v pětihvězdičkovém hotelu. Isabella dělá i hlouposti jako každé jiné dítě, jednou si třeba objednala jídlo za 43 tisíc korun. Nikdy si nedá obyčejný cheeseburger a hranolky, vždycky si vybere to nejdražší na menu jako filet mignon a humr. Vím, že to zní pompézně, ale nám to připadá zábavné a bereme to jako část její osobnosti," pochlubila se matka.

Své malé princezně dovolila nejen líčidla, umělé vlasy a akrylové nehty, ale také jí nechala aplikovat nástřikové opálení. A běloskvoucí umělé nasazovací zuby byly pomyslnou třešničkou na dortu. Tyto neuvěřitelné procedury stály každý měsíc tisíce a tisíce dolarů, podobně jako velké množství nákladného oblečení šitého na míru.

Klepněte pro větší obrázek

V 9 letech si Isabella dala od televizního světa pauzu a věnovala se především škole.  Později v období dospívání se opět vrátila na scénu jako modelka, herečka a moderátorka. Účinkovala v mnoha kampaních a televizních reklamách.

Od sedmi let je označují za nejkrásnější dvojčata na světě. Jak vypadají dnes a jak pomohla otci v boji s leukémií?

Podnikavá dívka

Úspěšná teenagerka ani teď nezahálí, vede vlastní značku House of Barretti, navrhuje oblečení a jako modelka a návrhářka se účastní přehlídek a fashion weeků. Na platformě Amazon Prime ji můžete vidět v populární reality show s názvem Next Big Thing NYC. Tato show sleduje osm teenagerů v New Yorku na cestě za úspěchem. Tři chlapce a pět dívek, kteří již dosáhli úspěchu ve svých oborech a snaží se prosadit se i na mezinárodní scéně. Od hudebních hvězd přes obchodní magnáty, modelky až po olympijské naděje... Všichni chtějí víc, ale bude to stačit?

Isabella s modelkami na NYFW v březnu 2023. Modelky jsou oblečené do kolekce House of Barretti, kterou bývalá dětská miss navrhla.

Úspěšná influencerka

Na všech sociálních sítích má Isabella 1,6 milionu fanoušků, ty prý chce inspirovat a motivovat. Nejvíce času jí tedy aktuálně zabírají tvorba zajímavého obsahu, focení postů, natáčení videí a reels. I přes to všechno stihla napsat knihu, ve které ostatním teenagerům radí, jak podnikat a vydělávat spoustu peněz jako ona.

Posuďte sami, zda využila šanci, která se jí dostala. Některé její instagramové příspěvky budí dojem, že tahle dívka miluje peníze, luxus a úspěch nade vše na světě.
Po materiální stránce určitě nestrádá, ale jestli je ve skutečnosti šťastná, to ví jen ona sama... 

Isabella se ráda chlubí svými auty.

Ve dvou letech platila za nejkrásnější batole na světě. Jak vypadá a žije „živá panenka“ Aira Marie Brown dnes?
Témata: Dcera, Celebrity, Matka, herečka, Soutěže, slavné děti, Krása, Kniha, Miss, USA, ambice, Influencerka, modeling, módní návrhářka, Dětská Miss, modelka, návrhářka, Isabella, Bella, Queens, Olympijský, NBC, Karlův most, Next, Singl