Maminka.czSlavní rodiče

Václav Noid Bárta je potřetí tátou! Miminko dostalo krásné české jméno

Tereza Víchová 20.  4.  2022
Byl jeden král a ten měl tři dcery – tak takhle se dá parafrázovat otcovství muzikanta Václava Noida Bárty. Potřetí se stal tatínkem a zase je to malá princezna. Holčičku porodila Vaškova partnerka Eliška.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

A miminko dostalo krásné české jméno – Anna. Vašek hned sdílel na sociálních sítích dojemnou fotku, na níž má viditelně slzy v očích. Ač drsný chlap na pohled, vůbec se za ně nestydí!

"Milujeme tě, Aničko," napsal stručně a přidal i poděkování novopečené mamince se slovy: "Holky jsou v pořádku, taťka bulí."

S Noidovou partnerkou Eliškou Grabcovou jsme vám v březnu přinesli rozhovor, v němž se rozpovídala o tom, jak se Vašek těšil na třetí miminko, i o tom, jaký je táta. A prý necítil ani záblesk zklamání, že se (zatím?) nedočká kluka. Byl i u toho, když paní doktorka oznámila na ultrazvuku pohlaví miminka.

"On už to s těmi holčičkami umí – nebo spíš holčičky to umí s tatínkem. Ale vždycky je hlavní, aby se narodilo zdravé miminko. Ať už chlapeček nebo holčička, obojí má něco do sebe," uzavřela to Eliška. 

Snoubenka Václava „Noida“ Bárty Eliška Grabcová: Vašek to s holčičkami umí! Tak bude mít tři dcery jako jeho dětský vzor Sylvester Stallone

Sama už u těhotenství "stříhala metr", ještě před pár dny totiž sdílela na Instagramu fotku s klenutým bříškem a slovy: "Odpočítávání těch posledních dnů... Přemlouvání, že už může ven. Znáte to?" Malá Anička tak maminku konečně vyslyšela.

VIDEO: Václav Noid Bárta: A s plozením už končím!

Vašek prý s dcerkami Terezkou (z prvního vztahu) a Eliškou tráví nejraději čas na zahradě. Hrabou se společně v hlíně, sází hrášek a dělají závody v trhání plevele. A celá rodina prý rybaří. Na to si malá Anička asi ještě chvíli počká, ale chvíle, kdy děti při oblíbeném povalování na gauči "létají vzduchem" při legráckách s tatínkem, ty ji budou čekat už za pár měsíců.

Témata: Porod, Slavní rodiče, Miminko, Slavní tatínci, tatínek, Eliška, Anička, Eliška Grabcová, Terezka, Václav Noid Bárta, České jméno, Partnerka, Dostal, Táta, Holčička, Anna
Mohlo by vás zajímat