Maminka.czSlavní rodiče

Václav Noid Bárta je potřetí tátou! Miminko dostalo krásné české jméno

Tereza Víchová 20.  4.  2022
Byl jeden král a ten měl tři dcery – tak takhle se dá parafrázovat otcovství muzikanta Václava Noida Bárty. Potřetí se stal tatínkem a zase je to malá princezna. Holčičku porodila Vaškova partnerka Eliška.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

A miminko dostalo krásné české jméno – Anna. Vašek hned sdílel na sociálních sítích dojemnou fotku, na níž má viditelně slzy v očích. Ač drsný chlap na pohled, vůbec se za ně nestydí!

"Milujeme tě, Aničko," napsal stručně a přidal i poděkování novopečené mamince se slovy: "Holky jsou v pořádku, taťka bulí."

S Noidovou partnerkou Eliškou Grabcovou jsme vám v březnu přinesli rozhovor, v němž se rozpovídala o tom, jak se Vašek těšil na třetí miminko, i o tom, jaký je táta. A prý necítil ani záblesk zklamání, že se (zatím?) nedočká kluka. Byl i u toho, když paní doktorka oznámila na ultrazvuku pohlaví miminka.

"On už to s těmi holčičkami umí – nebo spíš holčičky to umí s tatínkem. Ale vždycky je hlavní, aby se narodilo zdravé miminko. Ať už chlapeček nebo holčička, obojí má něco do sebe," uzavřela to Eliška. 

Snoubenka Václava „Noida“ Bárty Eliška Grabcová: Vašek to s holčičkami umí! Tak bude mít tři dcery jako jeho dětský vzor Sylvester Stallone

Sama už u těhotenství "stříhala metr", ještě před pár dny totiž sdílela na Instagramu fotku s klenutým bříškem a slovy: "Odpočítávání těch posledních dnů... Přemlouvání, že už může ven. Znáte to?" Malá Anička tak maminku konečně vyslyšela.

VIDEO: Václav Noid Bárta: A s plozením už končím!

Vašek prý s dcerkami Terezkou (z prvního vztahu) a Eliškou tráví nejraději čas na zahradě. Hrabou se společně v hlíně, sází hrášek a dělají závody v trhání plevele. A celá rodina prý rybaří. Na to si malá Anička asi ještě chvíli počká, ale chvíle, kdy děti při oblíbeném povalování na gauči "létají vzduchem" při legráckách s tatínkem, ty ji budou čekat už za pár měsíců.

Témata: Porod, Slavní rodiče, Miminko, Slavní tatínci, tatínek, Eliška, Terezka, Anička, Eliška Grabcová, Václav Noid Bárta, Holčička, Partnerka, Anna, Táta, České jméno
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
Adoptovala tři děti, aby si splnila sen o velké rodině. Co o nich potom zjistila, je k neuvěření!
Formánková Simona
Příběhy
Před dětmi a po nich! Tohle jsou šokující proměny žen, které změnilo mateřství
kog
Rodina a vy
Zpěvačka Katy Perry: 20 kilo navíc, odhalená prsa a neoholené nohy neřeším. Pro naši Daisy obětujeme s Orlandem všechno na světě!
Mrázková Dita
Slavné maminky
Syna porodila, když jí bylo 57. Mít dítě v pozdějším věku je jednodušší, nemáte taková očekávání, říká Barbara
Formánková Simona
Příběhy
Od děvčátka k bohyni: Podívejte se na osm neskutečných proměn ženské sexuality
Zenklová Veronika
Fotografie
RETRO: Proč byly děti z osmdesátek odolnější než ty dnešní? Některé fotky současné rodiče přímo vyděsí!
Víchová Tereza
Retro