Maminka.czCelebrity

Vánoční tradice celebrit: Kdo peče perníčky a kdo zásadně nebalí dárky?

Andrea Machajdíková 18.  12.  2023
Dávají si drahé dárky, u stromečku jsou oblečení v šatech za desetitisíce a večeři jim chystá osobní kuchařka, ale dost možná dodržují stejné tradice jako třeba vy, i když jsou to zahraniční celebrity.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Rodina Kardashianů

Vánoční čas je pro rodinu Kardashianů velkou událostí. Matka klanu Kris Jenner pořádá každoročně velkolepé štědrovečerní večírky, kterých se účastní i spousta celebrit. Kim si pak vymyslela svou vlastní vánoční tradici. Každý rok v prosinci jejím dětem hraje ráno soukromý pianista vánoční koledy, které mají místo budíčku. Všechny Kardashianky si také potrpí na vánoční dekorace, takže své domy mají dokonale vyzdobené už na začátku prosince.

VIDEO: Perníčky: Kde se vzala nejoblíbenější vánoční tradice?

Hilary Duff

Herečka Hilary Duff, která aktuálně čeká čtvrtého potomka, má s rodinou hezkou tradici. Než se pod stromečkem objeví dárky, vyrazí ven na procházku a hledají ve sněhu otisky sobích kopyt nebo stopy po saních. Pak ještě navštíví sousedy, děti si venku hrají a teprve potom se děti mohou vrhnout na rozbalování dárků. 

Čtvrté dítě na cestě! Herečka Hilary Duff (36) oznámila nový přírůstek. Budou u porodu přítomny všechny její děti?

Eva Longoria

Herečka Eva Longoria v minulosti prozradila, že vánoční tradice se u nich doma točí především kolem jídla. Každý člen rodiny připravuje něco a výsledkem je plná štědrovečerní tabule. Přejedení a šťastní pak čekají na Santu. Na rozdíl od většiny Američanů však dárky rozbalují ještě ten den večer a nečekají na ně až do rána. 

Kate Hudson

Herečka Kate Hudson v jednom rozhovoru prozradila, že u nich doma Santa nechává dárky venku a ne pod stromečkem. A navíc nejsou zabalené, protože herečka chce, aby její děti hned viděly, co dostaly. Mezi dospělými mají v rodině tradici, že si každý rok dávají jen nějakou vtipnou drobnost, která ovšem musí doopravdy pobavit.

 

Reese Witherspoon

Pro americkou herečku Reese Witherspoon jsou vánoční tradice velmi důležité. Chce, aby její děti jednou vzpomínaly na toto období jako na magické a jako na jedno z nejkrásnějších v roce. K jejím oblíbeným tradicím patří pečení perníčků, ze kterých pak staví všichni společně chaloupku nebo velkou postavičku, a nesmí chybět ani adventní kalendář. 

Herečka Reese Witherspoon upřímně o mateřství: Stát se mámou ve dvaceti nebo ve čtyřiceti je obrovský rozdíl!

Blake Lively a Ryan Reynolds

Sympatický herecký pár se netají tím, že to nejdůležitější o Vánocích je být spolu. Přestože mají oba rodiče po celý rok velmi nabitý program, o Vánocích si vždy udělají čas, aby si je mohli všichni užít v klidu. Nejraději ze všeho prý společně lenoší. Pečou perníčky, koukají se na pohádky a vánoční filmy a všichni u toho společně leží v jedné posteli a tulí se. 

Neuvěříte, jaké vánoční dárky dostávají děti celebrit!
Témata: Slavní rodiče, Rodina, Cukroví, Celebrity, herečka, Tradice, Vánoce, Dárek, Šaty, Výzdoba, zvyky, Kris Jenner, vánoce 2023, Ryan Reynolds, Blake Lively, Eva Longoria, Kate Hudsonová, Perníček, Vánoční tradice, Kardashianů, Oblečení, Hilar Duff, Reese Witherspoonová, Stromeček, Tipy na dárky na Heureka.cz