Maminka.czTěhotenství

Vánoční výstava na Chvalském zámku: Vánoce se vším všudy aneb Nejen betlémy…

redakce 7.  12.  2011
Chvalský zámek otevírá první adventní neděli 27. listopadu 2011 vánoční výstavu nazvanou „Vánoce se vším všudy aneb Nejen betlémy…“, která je instalována v krásných pískovcových klenbách zámeckého podzemí. K otevření výstavy je připraven doprovodný program pro děti a rodiče „Vánoční tvoření“, který bude probíhat ve sklepení od 15 do 17 hod a společně s Chvalským zámkem jej připravilo RC MUM.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Vánoční výstava vás potěší betlémy, zapůjčenými ze sbírky soukromého sběratele Františka Karase, vánočními ozdobami a dekoracemi z dílny Markéty Vránové, autorskými tisky malířky Aleny Kadavé a můžete názorně pozorovat ukázky uměleckého řezbářství a restaurování dřevěných soch VOŠUP a SUPŠ z Prahy 3.

Vánoční výstava pokračuje až do 8. ledna 2012, dokdy můžete svůj zážitek propojit zároveň se zhlédnutím nádherných papírových modelů hradů, zámků, tvrzí, lodí, raket, počítačů i kosmických stanic, nazvané „Od Vostoku po Chvaly – 50 let vystřihovánek v ABC“ a s výstavou ilustrací „Cesta k dětem“ (projekty Celé Česko čte dětem, Lali jóga a Medvídkov).
Otevřeno denně od 9 do 17 hod

Vánoční otevírací doba:

OTEVŘENO: denně 9 až 17 hod: do 23.12., dále 27. - 30. 12.
ŽIVÝ BETLÉM: 24. 12. od 14 do 16 hod., nádvoří Chvalského zámku
ZAVŘENO: 25. 12., 26. 12., 31. 12., 1. 1. 2012

Témata: Těhotenství, Děti, Porod, Novorozenec, Batole, Předškolák, Kojenec, Školák, Kam s dětmi, Vánoce, Maminka cestuje, výstava, betlém, Vánoční ozdoba, Papírový model, Celé Česko, Vostok, Na Chvalské, Van, NEJ, Vranov, Vánoční výstava