Maminka.czBatole

Vaše Adéla: Vylepšete si svůj dekolt po kojení bez chirurgie!

Kdy poprsí ženy dostane pořádně na frak? Samozřejmě hlavně během těhotenství a kojení. Výkyvy jejich objemu a velikosti, sání miminka a odstříkávání mléka se bohužel na stavu prsní pokožky a svalstva podepíše.
5. 9. 2011
Vaše Adéla: Vylepšete si svůj dekolt po kojení bez chirurgie!

"Tak to už si nikdy nebudu moci vzít sexy šaty s hlubokým dekoltem," posteskla jsem si, když moje poporodní prsa velikosti 75 G po roce splaskla na 70 E. Sice jsou moje míry stále nadprůměrné, můj dekolt přece jen není zdaleka tak "nadupaný" jako před těhotenstvím. Kůže je povolená a bez kvalitní podprsenky s kosticemi nemůžu existovat. Poprvé v životě jsem byla okolnostmi přinucena sáhnout po modelu s push-up efektem. A protože jsem na svůj vzhled docela vysazená, rozhodla jsem se s nevyhovujícím poprsím něco provést!

Radila jsem se s osobní trenérkou, která mi poradila jak postupovat. Doporučila mi jógu, pilates a vytrvalostní posilovací cviky. Jóga dokonale procvičuje celé tělo a pilates se zas soustředí na posílení břicha, zad, prsou a rukou. Když budete 2x až 3x týdně chodit střídavě na obě lekce, po pár měsících stejně jako já ucítíte a uvidíte velkou změnu.

Doma navíc můžete praktikovat jednoduchá silová cvičení s gumou, kterou si natáhnete vodorovně před sebe ve výši brady a budete za ni tahat do stran. Také funguje cvik, kdy tlačíte dlaně proti sobě v úrovni prsou a brady.

To by byly svaly. Ale co povadlá pokožka? Kosmetický průmysl naštěstí myslí na všechno a tak vedle gelů proti celulitidě existují i preparáty na vypnutí pokožky v oblasti prsou. Vyzkoušela jsem jich řadu a skvělého výsledku jsem se dočkala od řady Enja od Dermacolu. Dále mohu doporučit přípravek od Avonu a Nivea. Nestačí ale, když výrobek použijete jen jednou za čas, je potřeba se jím natírat minimálně dvakrát denně po studené sprše, která je pro vypnutí pokožky také prospěšná.

Vaše Adéla

Přidat příspěvek
Komentáře k článku
Mohlo by vás zajímat
Generace Y: Dnešní puberťáci se chtějí hlavně bavit, ale rozumíte jim?
GALERIE: Tato miminka nikdy nevyrostou, od opravdových je téměř nepoznáte
Gratulujeme! Jana Doleželová je maminkou, porodila holčičku
Chcete otěhotnět? Chcete mít chytré a zdravé děti? Jezte jód!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu