Maminka.czslavné děti

Ve čtyřech letech se stal nejkrásnějším chlapcem na světě. Jak žije Cooper Lunde dnes a proč budí tak smutný dojem?

Dita Mrázková 13.  2.  2023
Oči jako studánky, dlouhé řasy, nevinný kukuč, prostě roztomilost sama. Když mu byly čtyři roky, stal se světovou senzací. Získal titul nejkrásnějšího chlapce planety a nabídky z modelingu se jen hrnuly. Co dělá desetiletý chlapec dnes?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Cooper Lunde se narodil v roce 2013, o čtyři roky později už byl světovou hvězdou.
Má korejsko-kanadský původ, a i proto se mu přezdívá "smíšený andílek". Známým se stal právě díky své roztomilé tvářičce, kterou jeho maminka ráda sdílela na sociálních sítích.

VIDEO: SYN KRASOBRUSLAŘE JEVGENIJE PLJUŠČENKA PODSTUPUJE DREZURU

Klepněte pro větší obrázek

Jeho fanouškovskou základnu na Facebooku i Instagramu vede jeho pilná maminka dodnes. Podle svých slov pečlivě vybírá fotografie svého syna a také starší dcery Lauren, Cooperovy sestry, které "zařizuje" pro změnu hereckou kariéru.

Klepněte pro větší obrázek
Cooper ve dvou letech

Na Cooperově instagramovém profilu se tak mohou jeho sledující dozvědět třeba to, že mu k jeho nedávným 10. narozeninám upekla máma čokoládový dort.

Podle všeho je to hodně všestranný kluk, v současnosti se věnuje taekwondu, navštěvuje kurzy vaření, jezdí na skutečné motorce nebo předvádí hiphopové taneční kreace. Nechal se vyfotit s basketbalovým míčem s image pravého basketbalisty, otázkou však zůstává, jestli se tomuto sportu věnuje aktivně.

Klepněte pro větší obrázek

Z komentářů je patrné, že je nepíše Copper sám, ale zřejmě jeho akční máma. Nejde si totiž nevšimnout jisté propagace a sterilnosti sdílených fotografií a videí. Na jednom z nich se Cooper tváří jako své třicetileté alter ego a člověk se jen stěží ubrání pocitu, že všechny jeho (na desetiletého chlapce dost nepatřičné) pózy mají v sobě určitou dávku povinnosti a nucených úsměvů. A v jeho očích lze zpozorovat i jakousi znuděnost.

Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Otázkou tak zůstává, zda je jeho virtuální svět skutečně tak idylický jako ten reálný...

Témata: Děti, Rodina, Školák, Chování a vztahy, Psychika, Děti a sport, Rodičovství, Instagram, Matka, slavné děti, Dcera, Rodiče, Fotografie, Sourozenci, Sociální sítě, narozeniny, Chlapec, dort, Cooper Lunde, modeling, Koníčky, Jevgenij Pljuščenko, Kanadský, Světová senzace, Desetiletý chlapec