Maminka.czPrezentace klienta

Večerní rituál, díky kterému půjdete do postele příjemně ospalí

Reklama 20.  11.  2023
Každý z nás je někdy pod tlakem – práce, rodina, nevyřízené úkoly a účty, které se hromadí… Není tajemstvím, že psychické vypětí tělu neprospívá. Stresový hormon kortizol oslabuje organismus, který je pak náchylnější k nemocem a má dopad i na pokožku a snižuje produkci kyseliny hyaluronové, kvůli čemuž pleť ztrácí pružnost a rychleji se na ní tvoří vrásky. Jak to napravit?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Snažte se vypnout, uvolnit mysl a dobře spát. Pomůže vám s tím večerní Kneipp rituál. 

Stačí se jednou za čas věnovat jen sobě. O nikoho nepečovat (vyjma své vlastní pokožky) a v poklidu relaxovat. Večerní Kneipp rituál může být vaší voňavou chvilkou well-beingu, která vám dodá tolik potřebnou energii. Jak na to?

Hoďte starosti za hlavu

Rituál neberte jako povinnost, kterou je potřeba si odškrtnout, ale jako příležitost užít si chvilku klidu. Naplánujte si ho proto na večer, kdy už děti spí a vás nečeká vyřizování emailů. Pusťte si klidnou hudbu a napusťte si vanu. Půl hodinka strávená v horké vodě uvolní svaly a veškeré napětí, do kterého se vaše tělo během náročného dne dostalo. Zklidní se nejen fyzická stránka, ale i vaše mysl - a čistá hlava je přesně to, co pro dobrý spánek potřebujete.

Do vody přidejte sůl do koupele Goodbye Stress, která se postupně rozpustí a uvolní přírodní pečující látky. Sůl z termálního pramene dodá pokožce důležité minerály a stopové prvky, kombinace rozmarýnu s vodní mátou nádherně voní a prokazatelně přeměňuje stres v pozitivní energii.

Myslete na pokožku

Klepněte pro větší obrázek

Horká voda má na jedné straně sedativní účinky, na straně druhé ale vysušuje pokožku, která pak může pnout a svědit. Tomu se však dá zabránit. Stačí, když do koupele přidáte přírodní olej, jenž na kůži vytvoří neviditelný film a příjemně ji promastí. Sáhnout můžete po oleji do koupele Goodbye Stress, jeho tyrkysová barva má zklidňující účinek. Kromě blahodárných éterických olejů obsahuje také jojobový olej, jenž pokožku regeneruje a hydratuje. Žádné mirkoplasty, silikony, minerální oleje ani konzervanty ve složení nenajdete. Jen čisté přírodní ingredience. Jeho další výhodou je, že nezanechává pocit mastnoty na kůži či vlasech a nezamastí ani vanu.

Pro krásnější a odpočatou pleť

Protože na tváři jsou známky stresu a únavy znát nejvíc, nezapomeňte ani na svou pleť. Zatímco trávíte čas ve vaně, můžete na ni nanést zkrášlující masku a vytěžit tak z koupele maximum. Látková pleťová maska Good Night vyrobená ze 100% přírodního viskózového flísu se na obličeji ani nehne a dodá pleti intenzivní výživu i hydrataci. Obsažený avokádový olej navíc zvyšuje elasticitu pokožky a vyhlazuje jemné vrásky. Pro použití ve vaně je maska jako dělaná – díky textilii nedochází k odpařování vody, což se kvůli vysoké teplotě v koupelně děje dvakrát tak rychleji.

Závěrečný krok

Po koupeli, ze které vylezete příjemně ospalí, na pokožku naneste tělový olej Good Night s vysokým obsahem mandlového oleje. Učiňte tak ještě předtím, než se osušíte ručníkem – díky kapičkám vody se olej do kůže lépe (a především rychleji) vstřebá, takže můžete rovnou vklouznout do pyžama. Teď jste vy i vaše tělo připraveni vyspat se do růžova. Sladké sny vám přeje váš Kneipp.Klepněte pro větší obrázek

Témata: Prezentace klienta, Reklama, pleť